Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Dnes Zumba v Leviciach bude!
Štvrtok, 25 Júl 2013 23:23

Máme pre vás skvelú správu! Dnes Zumba v Leviciach- 26.07.2013, (t .j. v piatok) bude a to konkrétne pod vedením  inštruktorky Gabiky. Hodina začína 19:30 a Gabika sa už na vás veľmi teší Smile.

Krásny víkend všetkým Cool.

 
Ako sa Linda zamilovala do Zumby
Štvrtok, 25 Júl 2013 00:00

Dnes tu máme posledný zo série Zumby príbehov, konkrétne zo súťaže "Pošli nám príbeh a vyhraj", ktorú sme organizovali pred pár mesiacmi. Prečítajte si ako mladučká Zumbáčka Linda z Bratislavy neodolala magickej príťažlivosti Zumby! Príbeh nájdete tu!

PS: Máte aj vy svoj Zumba príbeh a chcete sa s ním podeliť? Napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 
Zumba vonku v Bratislave - obrazová mapka
Utorok, 23 Júl 2013 00:00

Pre všetkých, ktorí ste ešte neboli na našich letných hodinách Zumby pod holým nebom, ktoré sa konajú v Areáli netrad. športov v Ružinove, prikladáme obrázkovú mapku pre rýchlejšie zorientovanie sa. Spravidla sa objekt nachádza len pár minútiek pešo od našich tradičných priestorov na Nevädzovej. Ale lepšie raz vidieť, ako stokrát čítať (resp. asi by tam malo byť počuť, že? :D )

Mapku vo väčšom rozlíšení spolu s popisom cesty nájdete v sekcii Termíny cvičení (KLIK)

 
Kniha Ako schudnúť so Zumbou za 30 dní je konečne hotová
Nedeľa, 21 Júl 2013 13:18

Dlho-očakávaný a sľubovaný eBook „Ako schudnúť so Zumbou za 30 dní“ je tu. Dopísaný, skontrolovaný, graficky upravený a úplne ZADARMO!

Chceš ho získať aj Ty? Zaregistruj sa do nášho bezplatného Zumba newslettra (odkaz nájdeš tu) a ihneď získaš túto príručku, ktorá Ti hovorenou rečou vysvetlí, čo máš vo svojej životospráve zmeniť, aby si sa mohla tešiť z novej energie, vitality, úsmevu a menších čísliel nohavíc Wink

Ja sa už neskutočne teším na Tvoje výsledky! Nezabudni mi prosím napísať, ako sa Ti eBook páčil. Po toľkom písaní je spätná väzba na nezaplatenie.


Registrovať sa do newslettra môžeš aj kliknutím na tento obrázok

Prvé reakcie na seba nenechali dlho čakať:

Ďakujem za zaslanie eBook-u, pozorne som si to prečítala od A po Z, je to veľmi dobre a môžem potvrdiť, že aj pravdivo napísané. Zhruba pred rokom a pol som sa i ja odhodlala na

 
Aqua Zumba na Margite Ilone
Streda, 17 Júl 2013 18:03

Predpoveď počasia hlási na sobotu (20.07.2013) krásne slnečno- malo by byť nádherných 32 stupňov! A práve preto sme sa rozhodli v tento deň urobiť špeciálnu Zumbu a to rovno v bazéne Smile.

Kedy: o 14:00, 20.07.2013

Kde: na kúpalisku Margita Ilona, v rekreačnom bazéne

Čo si priniesť: plávky, dobrú nálady a môžte si pripraviť aj hlasivky (aby sme vytvorili super atmošku Smile)

Pre koho: pre všetkých, ktorí milujú slnko, vodu a zábavu! Doneste mužov, deti, kamarátky a veríme, že spolu si užijeme jedinečný zážitok. Ukážme celému kúpalisku aká atmosféra sa dokáže vytvoriť na Zumbe. Ukážme ľuďom, čo nikdy Zumbu necvičili, aká obrovská zábava a párty Zumba je! A to najlepšie- keďže pri Aqua Zumbe musíte byť ponorený po plecia vo vode, nikto neuvidí, že idete nesprávnou nohou Wink.

Neviem ako vy, ale my sa už nevieme dočkať Cool

P.S: Dáme si aj túto? 

 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 113

Súvisiace články