Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Zamakaj na sebe a ušetri!
Štvrtok, 31 Január 2013 00:13

Poď s nami do toho! Daj si vo štvrtok 2 hodiny Zumby za sebou a zaplať namiesto 6,5- Eur iba 5- Eur.

Poteší sa nielen tvoja peňaženka, ale najmä postava. Skús prekonať svoje hranice a tvojou odmenou bude skvelý pocit po cvičení a v lete vymakané telo. Povedz, neoplatí sa to aspoň vyskúšať? Smile

 

Stále váhaš? Tu je zopár ďalších dôvodov, prečo ísť do toho:

- lebo v piatok si užiješ svalovicu a budeš mať skvelý pocit, že si sa opäť o kúsok prekonal a posunul hranicu svojich možností ďalej.
- lebo mať dostatok svalovej hmoty (áno, platí to aj pre ženy) je predpoklad dobrého zdravotného stavu, fyzickej kondície a základ pre estetickú a príťažlivú postavu.
- lebo sa to naozaj oplatí. Za 5- Eur hodinu Zumba Toningu (jediná v Bratislave!) a hodinu Zumby? Veď v niektorých fitkách si za päťku ani jednu hodinu nekúpiš Wink

Vidíme sa vo štvrtok od 17:30-20:00 na Nevädzovej 3 v Ružinove (kliknite sem pre podrobnosti). Na Zumba Toning máme pre vás prichystaných 40 párov Zumba činiek a 40 ks podložiek.

Tešíme sa na všetkých, ktorí sa neboja výziev.

 
Aj v Egypte je Zumba boom - rozhovor s novou inštruktorkou Eli Branco
Pondelok, 28 Január 2013 00:00

Ako to vieme? Na Slovensko prišla Zumba inštruktorka, Eli Branco, ktorá Zumbu v Egypte precvičovala 5 rokov. A nielen to! Do Egypta priniesla Zumbu práve ona a preto si vyslúžila prezývku „kráľovná Egyptu“.

Elizabeth Branco na SlovenskuMomentálne má svoje hodiny Zumby v Ružinove. Urobili sme s ňou preto malý rozhovor.

Elizabeth Branco pochádza z Portugalska, maminu má z Angoly. Manželova práca ju pred priviedla do Egypta, kde žila posledných 5 rokov. Zaujímalo nás, čo robí práve na Slovensku, kde predcvičuje a ako  vyzerá Zumba v Egypte Smile.

Počuli sme, že keď si prišla do Egypta, nikto tam Zumbu nepoznal. Nemala si si kde zacvičiť a sama si inštruktorkou ešte nebola. Ako si vyriešila tento problém? 

Bolo to tak, že ešte pred príchodom do Caira (hl. mesto Egyptu), som začala hľadať na internete nejaké Zumba hodiny. Avšak zistila som, že tam žiadna hodina Zumby nie je. Odkedy som sa stala závislou na Zumbe, nedokázala som si predstaviť vzdať sa môjho najobľúbenej- šieho cvičenia. A to až na 4 roky, ktoré som vedela, že v Egypte minimálne zostanem. Ostávalo mi jediné: "Stať sa inštruktorkou a priniesť Zumbu do Egypta". Zaregistrovala som sa na kurz inštruktora v Londýne a Zumbu v Egypte začala rozbiehať v roku 2008.


Niečo čo na Slovensku nezažijeme - Zumba pod pyramídami Smile

Ako sa Zumba uchytila v Egypte? Bolo ťažké presvedčiť ľudí, aby Zumbu vyskúšali? Predsa len ľudia majú v tejto krajine asi veľa problémov... 

Začiatky sú vždy ťažké. Na prvej hodine som mala iba dvoch cvičiacich! No keď ďalší ľudia počuli energickú latino hudbu, prišli sa zo zvedavosti pozrieť čo sa deje. Na ďalšej hodine som ich už videla v dave . Čoskoro som mala veľa Zumba nadšencov navštevujúcich

 
Ako cez víkend napiecť a nepribrať
Napísal Lucia Méresová   
Nedeľa, 27 Január 2013 13:20

Ak zvyknete cez víkend vypekať rôzne dobroty, po ktorých sa ručička na váhe hýbe tým nesprávnym smerom, máme pre vás recept na malú sladkú pochúťku, po ktorej až také výčitky svedomia nebudete musieť mať. Najlepšie však robíte, ak sa sladkostiam vyhýbate na 100 kilometrov. Okrem chvíľkového dobrého pocitu v ústach nám neprinášajú nič dobré. Ak však bez sladkého neviete žiť, vyskúšajte tento jednoduchý recept  na chutné keksy a to úplne bez cukru. Sladkú chuť tam bude dodávať iba ovocie.

Sú to banánovo-kokosové keksy, v ktorých síce nie je žiadny cukor, ani iné sladidlo, to však neznamená, že ich môžete zjesť koľko chcete! Ale ako desiata do práce, či náhrada nedeľného kalorického koláča však padne dobre Wink.

Bananovo-kokosove keksy

Ingrediencie na 12 ks keksov:

 
Kam natočiť volant cez víkend
Štvrtok, 24 Január 2013 23:18

Ak by ste si chceli víkend spríjemniť Zumbou, máme pre vás pripravené dva skvelé tipy. Takto budeme tráviť víkend my Smile.

V sobotu, 26.1.2013 sa chystáme do Serede, kde sa uskutoční trojhodinový Zumba maratón. Katka zo Serede, Dianka zo Šale a ja (Lucia) v rolách inštruktoriek urobíme všetko preto, aby ani jedna osoba neodišla z maratónu so suchým tričkom. Samozrejme nebudú chýbať tie najlepšie Zumba hity, skvelá atmosféra a plačúce tukové vankúšiky.

KDE:Telocvičňa ZŠ P. O. Hviezdoslava Sereď
KEDY: 26.1.2012, od 14:00- 17:00
VSTUPNÉ: 6€ v predpredaji, 7€ na mieste

Zumba maraton sered

V nedeľu, 27.1.2012, budeme mať krásne popoludnie. Strávime ho totižto na benefičnej akcii-

 
Exotická Zumba v Ružinove každú stredu
Napísal Lucia Méresová   
Utorok, 22 Január 2013 00:00

Cestujem si trolejbusom v zasneženej Bratislave, keď mi zrazu zabliká mobil s prichádzajúcou sms-kou. Pozriem na displej a zistím, že mi píše niekto po anglicky. Niekto kto sa zaujíma o naše hodiny Zumby s menom Eli. Je to žena, či muž, rozmýšľala som si v duchu. Po niekoľkých sms-kách mi to bolo jasné. Žena, dokonca inštruktorka, len pár dní na Slovensku a chce si prísť zazumbovať práve k nám.

Takto nejako sme spoznali skvelého človiečika a skvelú inštruktorku Eli. Keďže zháňala priestory, kde by mohla Zumbu precvičovať, ponúkli sme jej možnosť stať sa novou členkou nášho zumba-party tímu Smile.

Nové hodiny Zumby v Bratislave s Eli Branco plagát

Čo to pre vás znamená? Predsa nové hodiny Zumby, s inštruktorkou z horúcej exotiky! Eli pochádzaz Portugalska, jej mamina je z Angoly a Eli posledných 5 rokov žila v Egypte. Scestovaný človek, však? To ešte neviete, že ovláda francúzštinu, angličtinu, španielčinu,

 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 95

Súvisiace články

Pridajte k článku komentár