Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Kurz varenia pre Zumbáčky!
Pondelok, 10 Jún 2013 17:01

Predstavte si, že by jedného dňa u vás zaklopal sympatický mladý muž a niečo veľmi dôležité vás naučil. Naučil by vás variť zdravé jedlá, ktoré si budete môcť každý deň servírovať na tanier a z ktorých nielen nepriberiete, ale budete mať aj viac energie a z ktorých nebudete unavený ako po mnohých vašich obedoch, či večerách. A to by nebolo všetko!

Naučil by vás aj to ako si pripraviť jedlo rýchlo, zdravo, atraktívne, chutne  a ekonomicky výhodne. Naučil by vás ako správne časovať a kombinovať vybrané jedlá, ako si vytvoriť vhodné návyky a maximalizovať biologickú hodnotu potravín, ako sa zorientovať pri nákupe potravín a eliminovať nevhodné potraviny z vášho nákupného košíka. Chceli by ste spoznať takéhoto človeka?

Ak by ste ho čakali, že jedného dňa príde, zaklope vám na dvere a vy konečne zmeníte vaše stravovacie návyky a tým aj postavu, pravdepodobne by ste sa nikdy nedočkali. Frown

Máme však pre vás dobrú správu: 

 
Zumba v Leviciach tento piatok nebude
Štvrtok, 06 Jún 2013 22:01

Milé Zumbáčky,

žiaľ tento piatok 7.júna 2013 Zumba v Leviciach nebude Frown. Dôvodom je plánovaná návšteva Prahy kvôli akcii Reebok Wellness marathon. Už počas tohto dňa sa budú konať nácviky choreografií na Zumba Flash Mob, kde Lucka predcvičuje. Keďže sa nám nepodarilo vybaviť ani zástup, vidíme sa najbližšie v nedeľu 9.júna. 

 
Najlepšie ceny Zumba oblečenia!
Utorok, 04 Jún 2013 14:59

Chceli by ste si kúpiť nejaký pekný kúsok Zumba oblečenia a neviete kde? V našom jednoduchom postupe sa dozviete nielen ako na to, ale aj to, ako len vďaka našej stránke ušetriť zopár eur Smile.

 

1. Kliknete

 
Sexi telo do plaviek!
Piatok, 31 Máj 2013 23:28

Viete o tom, že prvý letný deň je už 21. júna? Keďže čas neúprosne letí a leto sa nezadržateľne blíži, pripravili sme pre Vás niekoľko špeciálnych hodín Zumby, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Zverejníme ich postupne, tá prvá bude už tento štvrtok- 6.6.2013.

Čím bude špeciálna? Po odcvičení našej klasickej hodiny Zumby si spolu ešte trošku zamakáme. Pozor, pozor, príde k nám špeciálny hosť!

Kto? Fitness tréner Gabriel, s ktorým sa po hodine ešte na 15 minút zapotíte. Nebude precvičovať Zumbu, ale to v čom je skutočný odborník. Budeme posilňovať problémové partie, ničiť tukové vankúšiky, tvarovať postavu a rysovať krásne krivky. A viete s čím? S najťažšou činkou akú máme- s vlastným telom Smile.

3 dôvody prečo sa skutočne oplatí prísť a po hodine ostať aj na túto špeciálnu 15 minútovku:

1. Týchto 15 minút budete mať úplne zadarmo, ako bonus k našej hodine Zumby.
2. Gabriel, ktorý s vami bude cvičiť vyštudoval Univerzitu Komenského so zameraním na Šport a zdravie v špecializácií fitnes. Okrem toho, že je fitnes trénerom, je odborníkom aj na zdravotne orientované cvičenia pri bolestiach chrbtice, kolien, obezite, nadváhe, na cvičenia zamerané na funkčnosť stredu tela, Bosu a TRX.
3. Na hodinu si nemusíte nič špeciálne nosiť, podložky na cvičenie budú zabezpečené.

Týchto 15 minút posilňovacích cvičení po hodine Zumby je dobrovoľná aktivita. Ak nebudete chcieť ostať, nemusíte Wink.

Tešíme sa na vás!

 
10 právd o cvičení!
Štvrtok, 30 Máj 2013 09:48

Upršané počasie nás láka zaliesť pod teplú perinku a spať. Ak by ste však chceli aspoň jednu z týchto 10 výhod cvičenia aj vy, tak šup šup "vstávať a cvičiť" Smile.

Posledná zmena na Štvrtok, 06 Jún 2013 22:17
 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 108

Súvisiace články