Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Zdravie na tanieri od Lucky 1. časť
Napísal Lucia Méresová   
Pondelok, 26 November 2012 00:00

Zumba je skvelá. Ale povedzme si pravdu. Ak celý deň jete čo vám pod ruky príde, na ubúdanie kilečiek môžete zabudnúť! Práve preto sme pre vás pripravili novú sekciu- „Zdravie na tanieri od Lucky“, ktoré vás nielen zasýtia, dodajú energiu, ale budú aj chutné a zdravé.

Náš prvý článok bude o receptoch zo pšena. Poznáte ho? Máte ho vo vašej kuchyni? Ak ste odpovedali „nie“, tak rýchlo zájdite na nákup Smile. Na raňajky, obed, či večeru. Pred Zumbou, či po Zumbe. Na slano, či na sladko. Malé žltkasté guličky alias pšeno si môžete pripraviť na množstvo variant.  Pre tých, čo pšeno nepoznajú - je to zásaditá potravina, ľahko stráviteľná, nenáročná na prípravu, chutná, sýta a výživná. Dá sa pripraviť ako hlavné jedlo, príloha, raňajková kaša, dezert, či pridať do polievok a nátierok. Pšeno je proste mňam...ak ho pripravíte chutne a hlavne s láskou Kiss.

Prečo pšeno?

-    pre svoj vysoký obsah železa (chudokrvným ľuďom)
-    spevňuje kosti
-    pre žalúdok (keďže pšeno je zásadité, možno ho považovať za liek pri žalúdočných problémoch spôsobených prekyslením)
-    pre pankreas a slezinu
-    zubom, nechtom a vlasom(spevňuje ich pre obsah zinku)
-    pre obličky (posilňuje ich)

A to nie je všetko: nedáva šancu únave a depresiám, zlepšuje imunitu a spoľahlivo

 
Vyskúšajte Zumba špecialitku - Zumba Toning!
Napísal Lucia Méresová   
Nedeľa, 25 November 2012 00:00

Už pri pohľade na fotku, či video zo Zumba Toningu je hneď každému jasné, v čom bude rozdiel oproti klasickej hodine Zumby. Áno! Sú to činky, ktoré sa pri týchto hodinách používajú.

Ale pozor, nie hocijaké! Najlepšie ak používate špeciálne vyrobené pre Zumba Toning - činky, ktoré okrem toho, že sa pýšia logom Zumby, sú naplnené pieskom a vydávajú zvuky ako rumba gule. Je s nimi väčšia zábava ako s klasickými činkami a ak si myslíte, že je to nudné cvičenie s činkami, mýlite sa Smile.

Prečo sa ho oplatí vyskúšať?

Ak máte odcvičených niekoľko desiatok hodín Zumby, na túto novú odrodu Zumby vás nebude treba dlho prehovárať. Zvládnete ju ľavou zadnou, keďže kroky sú rovnaké ako pri klasických hodinách Zumby. Rozdiel je v tom, že je v nich zaradených viac posilňovacích prvkov. Čiže ak sa nebudete vedieť po Zumba toningu hýbať, cvičili ste správne Wink. Je to makačka, ale v sprievode horúcich latino rytmov si to nebudete vôbec uvedomovať. Je ideálna pre tých, ktorý chcú spáliť ešte viac kalórií ako pri klasickej hodine Zumby, posilniť celé telo a pretancovať sa ku krásnej postave.

Zumba Toning v Bratislave promo fotka

Ako vyzerá hodina Zumba Toningu? 

Pri prvej pesničke činky ešte nebudete potrebovať. Je zameraná na zahriatie a rozcvičenie

 
Zumbe podľahla aj Eva Máziková!
Sobota, 24 November 2012 00:32

V piatkovom Teleráne sme mali možnosť spoznať energickú megabombu Evu Mázikovú. Už od prvého vkročenia do štúdia táto 63-ročná dáma sršala toľkou energiou, že by schovala do vačku nejedného mladého človeka! A práve preto sme sa rozhodli o nej zopár riadkov napísať.

Zaujala najmä jej priateľským vystupovaním a rada si pokecala aj s nami- zumbáčkami Smile Dozvedeli sme sa, že aj ona holduje Zumbe a vždy keď má čas, zájde sa na hodinu Zumby vyblázniť. Jedna z jej najoblúbenejších pesničiek je momentálne Gangnam style a hneď ako začula v Teleráne prvé bíty, pridala sa k nám a zatancovala si s nami Smile Na otázku odkiaľ berie toľko energie odpovedala, že si vychutnáva každý jeden deň a netrápi sa nad zbytočnosťami ako je kritika, či ohováranie.

Berme si príklad a žime život s takou ľahkosťou a úsmevom na tvári ako ona ;-)

 
Kubánska Zumba noc- ĎAKUJEME!
Streda, 21 November 2012 00:36

Hovorí sa, že do tretice všetko dobré a v našom prípade to tak naozaj bolo. Tretia edícia Kubánskej Zumba noci dopadla na 1-tku Smile. Tanečný parket v levickom Bowling Dance clube sa hemžil krásnymi Zumba žienkami. A tam kde sú ženy, nemôžu chýbať ani chlapi, čiže aj oni zo zvedavosti prišli. Určite nám dáte za pravdu, že DJ-ji perfektne hrali a tie ich animácie...ach jaj, mohli by do Levíc chodiť aj častejšie Innocent. V každom prípade vám všetkým ďakujeme, že ste prišli podporiť Kubánsku Zumba noc.

Spomínajte spolu s nami prostredníctvom fotogalérie od Mirreca (KLIK)

Kubánska Zumba noc v Leviciach

 
Nové Zumba songy za október 2012
Pondelok, 19 November 2012 23:38

Sychravé počasie vám náladu určite nezlepší. Ale naše najnovšie Zumba songy áno Smile. Nech sa páči, Zumby songy za mesiac október (KLIK)

 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 90

Súvisiace články