Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Fotky zo Zumba dovolenky v Taliansku
Nedeľa, 14 Júl 2013 18:17

Niekedy sa človek pozabudne, že nie všetci majú Facebook a vedia o všetkých novinkách z našej Zumby. Nedávno sme na našej Fan page zverejnili fotogalériu z Taliansku, nájdete ju tu Zumba dovolenka Taliansko : fotoalbum  PS: Ak predsalen Facebook máte, ale nemáte "lajknutú" našu stránku, môžete tak urobiť tu. Wink

 
Dnes bude Zumba v Leviciach zastupovaná!
Štvrtok, 11 Júl 2013 23:03

V piatok, 12.7.2013 si budete môcť užiť Zumbu s inštruktorkou Gabikou.

Žiaľ nám sa nepodarí prísť, ale ako odškodné by sme pre vás chceli 20. júla pripraviť Aqua Zumbu na kúpalisku Margita Ilona. Dúfajme, že víde počasie a že vedenie kúpaliska bude s našim nápadom súhlasiť Smile. Ak z Margity poznáte niekoho kompetentného, poprosíme kontakt  Wink.

Prajeme krásny víkend a vidíme sa v nedeľu Smile

 

 
Ako nám bolo v Taliansku
Pondelok, 08 Júl 2013 22:05

Okrem toho, že sme si zo Zumba dovolenky v Taliansku doniesli  o pár odtieňov tmavšiu pokožku, doniesli  sme si aj veľa veľa zážitkov. Nenecháme si ich iba pre seba, veľmi radi sa o ne s vami podelíme. Tak teda poďme na to Smile.

Trošku netradičný začiatok

V piatok podvečer, 28. júna sme partia 20 ľudí vyzerala autobus na jednom z parkovísk v Leviciach. Keď sme sa ho dočkali, ženy nalodili svoje tristo kilové batožiny plné Zumba oblečenia, oblečenia na pláž, oblečenia na diskotéky a neviem ešte akého možného oblečenia  a muži svoje päťsto kilové kufre plné pív, domácej pálenky, maďarskej salámy a vyrazili sme plnou parou vpred pre druhú skupinku cca 20-tich ľudí do Bratislavy. Minulý rok si hneď pri nástupe do autobusu v Bratislave, Dušan (pre tých ktorí ho nepoznajú- náš najvernejší  a najlepší Zumba chlap) rozbil hlavu, tentokrát náš autobus pri cúvaní a snažení sa zaparkovať nabúral do auta jednej z našich Zumba báb. Povedali sme si, že asi sa naša Zumba dovolenka musí vždy začať zle, aby potom dopadla skvelo. A tak sme po päť- minútovom zdržaní z úvodnej „havárie“ vyrazili smer Taliansko- Lignano Sabiadoro Smile.

Welcome drink na palube autobusu nemohol chýbať Smile.

Prvý deň

Keď sme sa ráno zobudili,

 
Už sme doma z dovolenky
Nedeľa, 07 Júl 2013 12:25

Ahojte,

hlásime úspešný návrat zo Zumba dovolenky v Talianskom Lignane. Čo to znamená pre vás? Už dnes zumbujeme v Leviciach (Pozor! v novom čase 19:30) a zajtra t.j. v pondelok v Bratislave v tradičnom čase o 19:00 v Areáli netradičných športov. Samozrejme obe hodiny Zumby budú prebiehať pod holým nebom! Cool

PS: Fotky (a možno aj video) z našej dovolenky už čoskoro Wink.

 
Zumba od 28.júna do 7.júla
Piatok, 28 Jún 2013 09:54

Ahojte,

v piatok 28.júna odchádzame na Zumba dovolenku do Talianska. Zaujíma vás ako budú prebiehať naše hodiny Zumby?

Dátum
Stav hodiny
28.6. piatok
Hodina v Leviciach zrušená
30.6. nedeľa
Hodina v Leviciach zrušená
1.7. pondelok
Zastupuje inštruktorka Nina
2.7. utorok
Zastupuje inštruktorka Nina 
4.7. štvrtok
Zastupuje inštruktorka Nina 
5.7. piatok
Hodina v Leviciach zrušená 
7.7. nedeľa
Už sme doma a Zumbujeme Smile

Zastupujúcu "energickú" inštruktorku Ninu Áčovú si mnohí určite pamätáte z niektorých našich hodín Wink.

Prečo nie sú zastupované Zumba hodiny aj v Leviciach? Do Talianska idú s nami Peťovi rodičia a tiež inštruktorka Gabika, ktorá zvykla hodiny zastupovať. Preto sa nám nepodarilo vybaviť žiadny zástup.

 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 111

Súvisiace články