Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

Fantastické! Zumbovaním pomáhate hladujúcim ľuďom
Napísal Janka   
Pondelok, 06 Máj 2013 00:00

Zumbou môžete pomôcť nielen sebe (napríklad k lepšej postave, či nálade), ale môžete pomôcť dokonca aj iným! Chcete vedieť ako? Prostredníctvom novej aplikácie od spoločnosti Zumba fitness.

Potrebujete na to iba dve veci: ísť si zacvičiť a použiť pri tom mobilnú aplikáciu, ktorá je úplne zadarmo. Jednoduché však? Smile V našom článku vám prezradíme čo všetko táto aplikácia obsahuje, ako si ju stiahnuť a komu ňou vlastne pomôžete.

Zumba mobilná aplikácia

Možnosti aplikácie:

•    Môžete si vyhľadať hodinu Zumby kdekoľvek na svete, kde sa momentálne nachádzate a v ktoromkoľvek

 
Vyhodnotenie súťaže Pošli nám svoj Zumba príbeh
Piatok, 03 Máj 2013 22:31

V prvom rade by sme sa vám chceli z celého srdca poďakovať za krásne príbehy, ktoré ste nám poslali. Nejeden nám vtisol slzy do očí. No nie slzy smútku, ale radosti! Vaše úspechy sú naším impulzom, že to robíme dobre a tiež sú naším motorom, aby sme ďalej napredovali.

Bolo to nerozhodné, preto sme sa rozhodli odmeniť Zumba príbeh v dvoch kategóriách a to 1.Príbeh z našich hodín Zumby a 2. Príbeh z vašej obývačky s našimi videami.

Dnes si predstavíme výhercu prvej kategórie a to Zumbáčku Barborku, ktorá dosiahla krásne úspechy vďaka chodeniu na naše Zumba hodiny v Bratislave.

Príbeh nájdete tu Ako je Barborka vďaka našej Zumbe o krok bližšie k vysnívanej postave

PS: Pripravte sa na to, že ďalší príbeh (výherca prvej kategórie) vás posadí do stoličiek. My z neho máme doteraz zimomriavky Wink.

PS2: Odmeníme každého, kto sa zapojil Wink

 
Zumba 1. a 8.mája nebude
Streda, 01 Máj 2013 09:42

Dnes 1.mája, ako aj nasledujúcu stredu 8.mája Zumba v Bratislave nebude.

 

Poriadne si oddýchnite, naplánujte si nejaké výlety a vidíme sa už vo štvrtok.

 

 

 

 

 
V Nitre to žilo Zumbou!
Utorok, 30 Apríl 2013 16:39

V nedeľu sa v mestečku Nitra zišli najväčší Zumba maniaci zo všetkých kútov Slovenska. V mestskej športovej hale sa totižto konala špeciálna Zumba akcia, na ktorej vystúpila Jani Roberts- slávna Zumba inštruktorka z Floridy. Ako bolo? Aká bola Jani? A koľko ľudí prišlo? To všetko sa dozviete v našej reportáži Smile

3 mesiace príprav a niekoľko tisíc kilometrov, ktoré Jani precestovala, aby sa k nám dostala určite za to stáli. Po prvej hodinke s inštruktorkou Inkou, sa na pódiu objavila Jani Roberts. Jani bola skutočne skvelá! Aby si ju mohli užiť (aspoň na pár sekúnd) aj tí, ktorí na akcií neboli, natočili sme pre vás zopár videí.

Na akcií sa zišlo takmer 200 Zumba nadšencov a vypotili sa litre potu. Keďže Jani cvičila aj so Zumba činkami, dala nám naozaj zabrať. Čo je na nej najviac famózne? Jej vek a jej energia! Iba ťažko sa dá uveriť tomu, že Jani má vyše 50 rokov! Myslím, že si z nej môžme všetci brať príklad Smile


Na akcií sa zišlo aj množstvo Zumba inštruktorov (obrázok vľavo). Akciu prišla podporiť aj Danielka Česneková s najnovším prírastkom rodiny (fotka vpravo).

 
Byť škôlkárom je super alebo 15 zaujímavostí o cvičení s deťmi
Napísal Lucia Méresová   
Sobota, 27 Apríl 2013 10:50

Keďže už mám za sebou pekných pár hodín cvičenia s našimi najmenšími, rozhodla som sa podeliť s vami o niekoľko zaujímavých faktov, ktoré som počas predcvičovania nadobudla. Na úvod článku sa nalaďte videom, aby ste mali predstavu, ako to na takej hodine vyzerá Smile.

Cvičením v škôlkach som sa dozvedela:

1.    Deti vydržia cvičiť maximálne pol hodinku a potom sú unavení a nevládzu. Na niektorých to príde už po 10, či 15 minútach.
2.    Terajšie deti v škôlke sú o 100% smelšie ako moja generácia. Ešte som sa nestretla s hanblivým škôlkárom (aspoň v BA) Smile
3.    Mená ako Peter, Zuzka, či Mária už naozaj nie sú v móde. 80% mien škôlkárov som v

 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 104

Súvisiace články