Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

Zumba počas našej dovolenky v Chorvátsku
Piatok, 16 August 2013 11:51

Ahojte,

keďže už dnes odchádzame na Zumba dovolenku na chorvátsky ostrov Pag, pripravili sme harmonogram Zumby počas našej dovolenky.

Dátum
Stav hodiny
16.8. piatok
Hodina v Leviciach zrušená
18.8. nedeľa
Zastupuje inštruktorka Lenka
19.8. pondelok
Hodina v Bratislave zastupovaná
20.8. utorok
Zastupuje inštruktorka Anrejka Valovičová
22.8. štvrtok
Zastupuje inštruktorka Nina Áčová
23.8. piatok
Vybavujeme zástup
25.8. nedeľa
Hodina v Leviciach zrušená
26.8. pondelok
Už sme doma a zumbujeme Smile

Oznam pre Bratislavčanky, ktoré prichádzajú na Zumbu cez múrik športového areálu (bežeckej dráhy)

Keďže nám stavební robotníci vo štvrtok zabarikádovali priechod cez múrik, navrhujeme vám pešo obísť celý športový areál z pravej strany popri jazere Rohlík (Ružinovskom jazere). Pohodlne sa tak dostanete na hodinu. Je možné obísť areál aj z ľavej strany popri Retru, ale túto trasu nenáme až tak otestovanú. A radšej vám odporučíme prechádzku popri jazierku.

 
Zumba songy za mesiac júl
Utorok, 13 August 2013 11:07

Všetko dobré rýchlo prejde. Presne tak ubehol aj mesiac júl a my vám prinášame náš zoznam júlových letných hitov. Ak máte obľúbenú letnú pesničku, ktorú by ste na hodine chceli počuť, napíšte nám ju do mailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Smile.

Zoznam pesničiek nájdete tu.

Prajeme krásny deň a nádherný zvyšok leta Cool

 

 
Naša nová letná Zumba choreoška
Štvrtok, 08 August 2013 22:36

Leto je úžasné Smile Pozrite si video s našou choreografiou na song Kros ft. Kalex - Verano. PS: Vo videu nájdete dôkaz, že Zumba kvitne v každom veku Wink

 
Cvičenie doma alebo živý prenos z našej Zumby
Pondelok, 05 August 2013 00:00

Ahoj, už zajtra 6.augusta sa priprav na on-line prenos z našej hodiny Zumby v Bratislave. Vieme, že nie všetci sa môžu dostaviť na hodinu. Či už rozhoduje lokalita, rodinné povinnosti alebo klasický nedostatok času, vďaka projektu Fitshaker vyriešime všetky problémy jednou ranou. Prihlás sa do Fitshakera a získaj podrobné informácie vrátane nového hesla a linky pre on-line prenos Wink

 
Ideme nahrávať originálne Zumba pesničky
Sobota, 03 August 2013 14:02

Zase máme niečo "za lubom" . Naším cieľom je produkovať s profesionálnymi hudobníkmi, alebo Dj-mi tanečné pesničky s našimi choreografiou, ktoré si môžete zatancovať doma alebo na vašich vlastných Zumba hodinách Wink. Ak niekoho poznáte, dajte nám vedieť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.  

 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 114

Súvisiace články