Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Aqua Zumba na Margite Ilone
Streda, 17 Júl 2013 18:03

Predpoveď počasia hlási na sobotu (20.07.2013) krásne slnečno- malo by byť nádherných 32 stupňov! A práve preto sme sa rozhodli v tento deň urobiť špeciálnu Zumbu a to rovno v bazéne Smile.

Kedy: o 14:00, 20.07.2013

Kde: na kúpalisku Margita Ilona, v rekreačnom bazéne

Čo si priniesť: plávky, dobrú nálady a môžte si pripraviť aj hlasivky (aby sme vytvorili super atmošku Smile)

Pre koho: pre všetkých, ktorí milujú slnko, vodu a zábavu! Doneste mužov, deti, kamarátky a veríme, že spolu si užijeme jedinečný zážitok. Ukážme celému kúpalisku aká atmosféra sa dokáže vytvoriť na Zumbe. Ukážme ľuďom, čo nikdy Zumbu necvičili, aká obrovská zábava a párty Zumba je! A to najlepšie- keďže pri Aqua Zumbe musíte byť ponorený po plecia vo vode, nikto neuvidí, že idete nesprávnou nohou Wink.

Neviem ako vy, ale my sa už nevieme dočkať Cool

P.S: Dáme si aj túto? 

 
Zumba v Teleráne

V utorok sme vstávali o čosi skôr, pretože sme boli pozvaní do Telerána. Natáčalo sa na Zlatých pieskoch a keďže tam chceli urobiť super atmosféru, vedeli, že práve Zumba je na to ako stvorená Wink. Ak ste si toto Teleráno v utorok ráno nezapli, pozrite si aspoň zopár fotiek, ktoré nájdete tu.

Posledná zmena na Streda, 17 Júl 2013 12:51
 
Reportáž o našej Zumbe a rádiu VIVA
Utorok, 16 Júl 2013 00:00
Minulý týždeň nás na Zumbe prekvapila návšteva redaktorov z rádia VIVA. Okrem toho, že to boli naozaj milí chalani, Zumbu s nami si aj zacvičili, spoločne sme sa zasmiali a nakoniec sme im pomohli aspoň trošku sa zorientovať vo svete Zumby. Ak máte chuť vypočiť si kratulinkú reportáž, nech sa páči, kliknite tu. Smile
 
Fotky zo Zumba dovolenky v Taliansku
Nedeľa, 14 Júl 2013 18:17

Niekedy sa človek pozabudne, že nie všetci majú Facebook a vedia o všetkých novinkách z našej Zumby. Nedávno sme na našej Fan page zverejnili fotogalériu z Taliansku, nájdete ju tu Zumba dovolenka Taliansko : fotoalbum  PS: Ak predsalen Facebook máte, ale nemáte "lajknutú" našu stránku, môžete tak urobiť tu. Wink

 
Dnes bude Zumba v Leviciach zastupovaná!
Štvrtok, 11 Júl 2013 23:03

V piatok, 12.7.2013 si budete môcť užiť Zumbu s inštruktorkou Gabikou.

Žiaľ nám sa nepodarí prísť, ale ako odškodné by sme pre vás chceli 20. júla pripraviť Aqua Zumbu na kúpalisku Margita Ilona. Dúfajme, že víde počasie a že vedenie kúpaliska bude s našim nápadom súhlasiť Smile. Ak z Margity poznáte niekoho kompetentného, poprosíme kontakt  Wink.

Prajeme krásny víkend a vidíme sa v nedeľu Smile

 

 
<< Začiatok < Predošlý 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 41 z 112

Súvisiace články