Fantastická salsová dovolenka pri mori
Štvrtok, 21 Jún 2012 23:31

Uz maš plán na leto? Presnejšie od 21. do 31. júla 2012?

Naša partnerská cestovka Partybus.sk pre vás pripravila počas letnej sezóny 2012 exkluzívny 11-dňový zájazd na 1. ročník Salsa Beach Splash Festival v chorvátskom meste Šibenik!

12 parties, profesionálny zahraničný inštruktori, 60 workshopov, bazénová Crazy Pool párty, piesčitá plaž, bazény, reštaurácie.

Nebude chýbať ani ranná a večerná ZUMBA NA PLAZI pri Pirátskej lodi - na "hot spote" festivalu.

To všetko na jednom mieste v prekrásnom štvorhviezdičkovom plážovom rezorte Solaris, pri meste Šibeník v Chorvátsku. Pláž kde sa budeme slniť a zabávať vyhrala Award for the Best Beach in Croatia, 2009 a 2010. 

Denné párty sa budú odohrávať pri Pirátskej loďi na pláži, tanečné kurzy sa budú konať v niektorom z hotelov rezortu Solaris, a večerné a affter párty tiež. Nebude chýbať ani párty loď a iné možnosti výletov.NEPREHLIADNI

Každý kto si zakúpi zájazd na Salsa Beach Splash festival organizovaný našim partnerom Partybus.sk  

a zadá Promo kód ZUMBA-PARTY dostane od nas navyše zdarma jeden welcomedrink Jagermeister a Red Bull! Promo kód sa zadáva pri výbere spôsobu platby.

Staň sa aj Ty súčasťou tohoto medzinárodného festivalu a pridaj sa k partii salseros zo Slovenska!!!

▼ PREČO CESTOVAŤ PARTYBUSOM?
- priama spiatočná doprava lux. autobusom z Bratislavy a naspäť
- 1x free Jägermeister ľadovo namrazený welcome drink
- 1x free Red Bull 0,25l
- hudobné CD/DVD počas cesty (podľa výberu, prípadne live dj)
- tombola s cenami od našich partnerov
- možnosť zakúpenia alko/nealko nápojov
- byť súčasťou partie ľudí s rovnakým cieľom!!!

Ak váhaš, že si sám, tak nie je žiaden dôvod váhať! Možeš si kľudne kúpiť aj jedno miesto v ktoromkoľvek type apartmánu, podľa tvojho výberu. Nemusíš zaplniť celý apartmán. Hlási sa nám veľa jednotlivcov a dvojíc, hlavne do apartmánu typ 9 a 6, bez problémov vás spojíme a vy takto získate nové známosti a súčasne ušetríte.


Video festivaloveho rezortu SOLARIS

Cena za ubytovanie na 10 nocí s dopravou z Bratislavy partybusom už od 284 €!


Viac info a online predaj zajazdu tu na Ticketzona.eu.

Viac info a online predaj vstupeniek na festival tu na Ticketzona.eu.


TICKETZONA = PARTYBUS.SK

Ticketzona.eu je rezervačný a predajný portál zameraný primárne na predaj vstupeniek a pártybusov a zájazdov s Partybus.sk formou tzv. online eticketov (elektronických vstupeniek). To v praxi znamená, že vstupenku na akúkoľvek akciu, partybus alebo zájazd v ponuke, máte k dispozícii po pár kliknutiach myšou okamžite po zaplatení v podobe elektronického dokumentu (PDF), nonstop 24 hodin 7 dní v týždni, ktorý si vytlačíte sami doma alebo v práci alebo kdekoľvek inde. Podrobne informácie nájdete na stránkach portálu. Prevádzkovateľom Ticketzona.eu je od začiatku roka 2011 Partybus.sk (CK SPACE4U s. r. o.)

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články