Fantastické Zumba leto
Pondelok, 03 September 2012 21:55

Leto 2012 je na odchode. Jediné čo nám po ňom ostane bude ešte na chvíľku bronzová pokožka, nejaké tie nové suveníry na poličke a nové fotky vo fotoalbume. Ale čo nám ostane nastálo budú skvelé zážitky a spomienky! A práve na Zumba zážitky bolo leto 2012 pre nás poriadne bohaté. Keby sa dal vrátiť čas, všetky by sme si ich ešte raz zopakovali. To sa však nedá a preto si ich môžeme pripomenúť aspoň malou fotogalériou Cool.

Zumbovalo celé Teleráno!

Každý piatok ráno sme si počas leta zacvčili Zumbu na Pláži 33. Zumbu si s nami zacvičili nielen finalisti Pláže 33, ale aj moderátorky Telerána! Každý piatok sme síce vstávali okolo piatej, ale stálo to za to. Ráno sme sa prebrali so Zumbou a keďže tam vždy panovala skvelá atmosféra, naše piatky boli hneď veselšie.

Vyskúšali sme si Zumbu v mori

Horúce slnečné lúče, morský vánok, osviežujúce more a Zumba. V tomto štýle sa niesla naša dovolenka. Takmer 50 členná posádka sme sa opaľovali, vylihovali, Zumbovali, ponocovali a zabávali 8 dní na Makarskej. Že bolo parádne vám určite dosvedčí každý jeden člen posádky. A preto: Zumba dovolenke zdar aj v letnej sezóne 2013 Wink.

„Hop, hop, hop, hop, pome všetci čo sú tu!“ kričalo celé kúpalisko vo Veľkom Mederi!

Druhý augustový víkend sme sa zbalili (aj spolu s ďalšími 47-mimi Zumba maniakmi) a na víkend 

sa ubytovali v krásnom penzióne vo Veľkom Mederi. Zumbu sme si dali ráno a večer, ale i Aqua Zumbu na obed. Zacvičilo si s nami takmer celé kúpalisko a mne ešte doteraz behajú zimomriavky po tele z tej úžasnej atmosféry. Víkendový Zumba pobyt č. 3 je za nami a ďalšie edície v pláne.

Rozlúčka s letom vo veľkom štýle!

Toto skvelé „Zumba leto“ sme predsa nemohli len tak nechať odísť! Preto sme sa rozhodli urobiť s ním rozlúčku, ako inak ak nie poriadnou dávkou Zumby. V Bratislave to koncom augusta naozaj žilo! Atmosféru nám pomohli rozprúdiť aj dvaja skvelý inštruktori: Marcelo z Brazílie a Elier z Kuby.

Leto sa pomaly končí, ale my vieme, že aj počas roka sa bude na čo tešiť. Zumba maratóny, súťaže, Zumba diskotéky, nové Zumba hodiny...a ešte oveľa viac Wink

Posledná bodka za letom. Video spomienka na Zumba dovolenku v Chorvátsku od Mirreca Cool.

 

 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články