Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

LEVICE: Zumba dnes nebude
Nedeľa, 21 September 2014 13:45
Práve v tejto chvíli sme dostali informáciu, že zastupujúca inštruktorka na dnešnú Zumbu sa nemôže dostaviť zo zdravotných dôvodov. A keďže Lucka aj s Gabikou sú v zahraničí, nemá s kým byť dnešná hodina 
 
Dnes Zumba bude!
Pondelok, 15 September 2014 08:50
Čo môže byť lepšie ako zakončiť tento upršaný predĺžený víkend poriadnou dávkou Zumby? Wink Vidíme sa dnes 15.9. o 19:00 v telocvični na Nevädzke. Tešíš sa už tak ako myyy? Cool
 
Zumba Americano párty

Kde sa objaví, tam je plný parket. Kde sa objaví, tam je neskutočná atmosféra. Kde sa objaví, tam sa ľudia usmievajú a padajú kvapky potu. O kom hovoríme? O Oumarovi Chevarovi Camarovi. Celosvetovo známom Zumba inštruktorovi, ktorý pozor pozor...príde k nám do Bratislavy!

KEDY: 29.09.2014 (zakrúžkovať v kalendári Smile). V čase od 19:00- 21:00 hod.

KDE: v telocvični Špeciálnej ZŠ na Nevädzovej 3 v Ružinove (hneď oproti OC Retro)

ČO VÁS VŠETKO ČAKÁ? (uuuf, ťažko to opísať slovami, ale skúsime to Wink)

- čaká vás pocit, keď sa dostanete do takého tanečného víru, že by ste najradšej tancovali do rána, 

- čakajú vás dve hodinky s dvoma inštruktormi, ktorí už teraz si na vás brúsia tenisky,

- čaká vás atmosféra, pre ktorú si Oumara pozývajú do celého sveta (nalaďte hlasivky prosím),

- čaká vás ovocné občerstvenie na doplnenie bateriek, teda energie, 

- a po hodine vás čaká veľká výplava endorfínov, pocitov šťastia, kedy si poviete "ten život je ale krásnySmile" . 

 

KTO JE OUMAR?

Oumar je rodený Američan. Momentálne žije v Belgicku, odkiaľ aj priletí k nám.  Pohyb tvorí súčasť jeho života už od malička. Venoval sa futbalu, šprintom, bodybuildingu, boxovaniu, kick boxu, street fightingu a ďalším bojovým športom. K nám  nepríde s nikým bojovať, ale robiť to, prečo ho poznajú na celom svete (od európskych krajín ako je Francúzsko, Nemecko...až po americké ako Florida, Virginia, Kansas, Alabama, Georgia, či Senegal). Príde k nám na pódium šíriť svoju vášeň pre Zumbu a tanec. Je aj fitness trénerom a vlastní aj množstvo certifikátov Zumby (Zumba B1, B2, Gold, Pro Sills, Zumba Toning). Jeho pohyby, choreografie a charizmu si zamilujete (a pravdu povediac aj jeho figúru Wink). Okrem našej akcie, Oumar príde na Slovensko podporiť aj osoby s mentálnym postihnutím svojím Zumba vystúpením v nedeľu 28. septembra na charitatívne podujatie Dúha v srdci, v Novom Meste nad Váhom.

ČO VŠETKO JE V CENE? 

 
Zumba hodiny už v telocvični!

Od dnes (8.9.2014) Zumba songy budú vyhrávať už z telocvični. Slniečko zapadá skôr a práve preto nastal ten správny čas ukončiť našu outdoor Zumba sezónu.

Dnes sa už na vás tešíme v telocvični, na Nevädzovej 3 (oproti OC Retro) v nezmenenom čase o 19:00 Smile.

 
Zumba Levice- štartujeme!

Určite už mnohé čakáte, kedy si budete môcť zbaliť športové oblečenie, tenisky a vyraziť si na Zumbu. Rozmýšľali sme ako to vymyslieť, aby sme Zumbu mohli opäť odštartovať (máme totižto skoro každý víkend v septembri nabitý. Začiatkom októbra máme náš veľký deň D Wink). Ako to s naším rozmýšľaním dopadlo?

Rozhodli sme sa, že Zumby budú bývať iba každú nedeľu. Ostávame cvičiť v nezmenenom čase, od 18:30-19:30. A taktiež na nezmenenom mieste v telocvični 4. ZŠ. 

Kedy začíname?  Začíname 07. 09.2014, t.j. už túto nedeľu!

Žiaľ, pravdepodobne nebude každá jedna hodina so mnou, pár krát bude hodina aj zastupovaná (ale lepšie ako nič, čo poviete? Smile).

Veríme, že ste si cez leto oddýchli a už sa na vás všetkých veľmi tešíme!

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 1 z 98

Súvisiace články

Pridajte k článku komentár