Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Zumba songy za mesiac máj
Utorok, 17 Jún 2014 14:54

Všimli ste si už náš aktualizovaný playlist? Zumba songy za mesiac máj doplnené, takže už len si ich len zapnúť a spríjemniť si letné dni Smile. Všetky nájdeš tu.

500

 

 

 
Leto na Zumbe v Leviciach
Streda, 11 Jún 2014 13:36

Ahojte,

tí, ktorí ste boli na Zumbe túto nedeľu, už určite viete, že cez leto v Leviciach necvičíme. Po skúsenostiach z minulých rokov sme zistili, že cez letné víkendy sme natoľko zaneprázdnení, že to bolo často viac-menej o zastupovaní, prípadne rušení hodín. A preto sa tomu chceme cez toto leto vyhnúť.

Našťastie sa nám nedávno podarilo spustiť projekt Fitshaker, ktorý prináša fitko do vašej obývačky. A môžete si doma zazumbovať aspoň počas priamych prenosov z hodín v Bratislave. Nájdete ho na stránke www.fitshaker.sk .

 
Oslavujeme 4. Zumba narodeniny na Nevädzke!
Štvrtok, 05 Jún 2014 15:32

Konfety, narodeninová torta a poriadna oslava! V tomto štýle sa bude niesť Zumba 16.06.2014. Oslavujeme totižto krásne 4 roky cvičenia na Nevädzke! A aby sme si túto hodinu ešte trošku "okorenili", príde aj špeciálny hosť Wink.

 
Fitness výstavu Rimini wellness rozvibrovala Zumba
Streda, 04 Jún 2014 00:00

Najväčšia hala, najväčšie pódium, najlepšie ozvučenie, najlepšia atmosféra - tak vyzerala prezentácia Zumby na jednom z najväčších svetových fitness veľtrhov Rimini Wellness. Ktorý každoročne navštívi niekoľko stotisíc návštevníkov. Samozrejme boli sme pri tom. A nafotili sme zopár fotiek, nájdeš ich TU na Facebooku Smile

 
10+1 dôvodov prečo víkend stráviť s nami a so Zumbou
Utorok, 03 Jún 2014 20:27

Prečo ísť na taký Zumba víkenďák? Hovoríte si "ešte aj cez víkend mám cvičiť?". Omyl! Víkendové Zumba pobyty sú o niečom úplne inom. A tu je našich 10+1 dôvodov prečo nesedieť cez víkend doma, ale ísť s nami na víkendový Zumba pobyt. Pozor, pozor, treba sa poponáhľať. Toto leto už pravdepodobne žiadny iný pobyt nebude.

Víkendový Zumba pobyt musíš zažiť, lebo...

 
1. ..bude palec hore Smile

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 8 z 101

Súvisiace články