Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Po roku tvrdej driny sme spustili Fitshaker
Pondelok, 07 Apríl 2014 16:08

A je to tu! Nadišiel veľký deň nielen pre nás, ale aj pre tisícky žien na Slovensku, ktoré nemajú čas a možnosti navštevovať svoje obľúbené hodiny cvičenia.

Virtuálne fitko FITSHAKER otvorilo svoje brány aj pre Teba. Viac informácií nájdeš tu www.fitshaker.sk

Nenašla si Zumbu? Nezúfaj, vyskúšaj Loca Dance dynamické cvičenie s prvkami latino. Množstvo energie, zábavy...a veď uvidíš šama Wink

 
Veľkonočná Zumba party v Bratislave
Piatok, 04 Apríl 2014 10:59

Odštartujme Veľkú noc poriadnou spŕškou (nie vody), ale Zumby a endorfínov! Pozývame vás na Zumba párty s príchuťou Veľkej noci a hlavne s parádnym hosťom. Naše pozvanie prijal Kias Oliveira- Zumba inštruktor z horúcej Brazílie (no dobre, priznávame...nepocestuje až z Brazílie, momentálne žije vo Viedni Wink). Nalaďme sa na sviatky úsmevom, tancom a dobrou náladou Smile.

Zumba Veľká Noc v Bratislave

KEDY: 17.04.2014 (na zelený štvrtok), od 19:00-21:00 hod.

KDE: Telocvičňa Špeciálnej ZŠ na Nevädzovej 3 v Bratislave, oproti  OC Retro

Tešiť sa môžete na:

 
Aprílový kurz Toning Intervalu
Pondelok, 31 Marec 2014 20:18

Cítite tú vôňu jari? Všetko je zrazu akési krajšie, voňavejšie...aaach, my toto obdobie zbožňujeme Smile. A plní energie a chuti na sebe pracovať začíname nový 4-týždňový kurz Toning Intervalu. Ak ste tieto hodiny ešte neskúšali...teraz je ten správny čas to zmeniť!

Nemusíte vedieť tancovať, nemusíte mať radi Zumbu, stačí mať dve ruky a nohy a chuť prekonávať svoje hranice a poriadne sa zapotiť Smile.

 
Zdravá strava- ako na to?

Prídete domov po práci a jediné čo zvládate je vyvaliť sa na gauč a zapnúť telku? Úplne vás chápeme. Avšak máme pre vás niečo hodnotnejšie na pozeranie, resp. počúvanie Smile. Fitness trénerka Evka si prednedávnom začala natáčať videá, v ktorých rozpráva o správnom stravovaní, cvičení, či motivácií. Nám sa jej videá a myšlienky veľmi páčia a preto by sme Vám ich chceli odporučiť ako skvelé večerné pozeranie Smile.

Video o tom ako sa stravovať nielen popri cvičení nájdete tu:

P.S. Aj na www.fitshaker.sk už čoskoro pribudnú podobné prednášky, či rozhovory so zaujímavými osobnosťami. Koho by ste si chceli v najbližšej dobe vypočuť a na akú tému? Napíšte nám do komentáru pod článkom.

Prajeme nádherný zvyšok dňa plný zdravia Smile

 
Ako víkenduješ?
Nedeľa, 30 Marec 2014 01:51

Nedeľná pohodička ako sa patrí, aj vďaka tejto pesničke. Už sa nevieme dočkať dnešnej Zumby v Leviciach a Zumby po celý týždeň v Bratislave. Bude nám úúúúžasne Smile

 

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 8 z 96

Súvisiace články

Pridajte k článku komentár