Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Zumba songy za mesiac jún

Ktoré pesničky nám spríjemňujú našu Zumbu na čerstvom vzduchu? Pozrite si zoznam songov doplnený už aj o júnové novinky. Máte nejaký tip na letný Zumba hit? Tak šup, sem s ním...napíšte nám ho do komentára Wink.

 

 

Príjemné letné počúvanie prajeme! Smile

 
Zumba v Bratislave - štart letnej sezóny
Štvrtok, 19 Jún 2014 00:00
Na túto chvíľu čakáme už pár týždňov. Už od štvrtka 19.júna cvičíme vonku pod holým nebom! Neboj sa, budeme v tieni Wink.

KDE? Len 3-5 minút pešo od našej telocvične. Presnú polohu s mapkou nájdeš v časti TERMÍNY CVIČENÍ

Už sa na Teba tešíme. Bude to úžasné, tak ako minulý rok (Aj vďaka novému reproduktoru Smile )

 
Ako sme oslávili štvrté Zumba narodky na nevädzke

Predsa Zumbou a skvelou atmosférou! Ďakujeme všetkým, ktorí si prišli spríjemniť túto výnimočnú hodinu s nami. Veríme, že nám to bude na Nevädzke "zumbovať" ešte veľa veľa ďalších rokov Smile.

P.S. Každá jedna hodina s vami je skvelá! Ďakujeme za nádherné 4 roky Smile

Fotoalbum z narodeninovej Zumba párty tu.

 
Zumba songy za mesiac máj
Utorok, 17 Jún 2014 14:54

Všimli ste si už náš aktualizovaný playlist? Zumba songy za mesiac máj doplnené, takže už len si ich len zapnúť a spríjemniť si letné dni Smile. Všetky nájdeš tu.

500

 

 

 
Leto na Zumbe v Leviciach
Streda, 11 Jún 2014 13:36

Ahojte,

tí, ktorí ste boli na Zumbe túto nedeľu, už určite viete, že cez leto v Leviciach necvičíme. Po skúsenostiach z minulých rokov sme zistili, že cez letné víkendy sme natoľko zaneprázdnení, že to bolo často viac-menej o zastupovaní, prípadne rušení hodín. A preto sa tomu chceme cez toto leto vyhnúť.

Našťastie sa nám nedávno podarilo spustiť projekt Fitshaker, ktorý prináša fitko do vašej obývačky. A môžete si doma zazumbovať aspoň počas priamych prenosov z hodín v Bratislave. Nájdete ho na stránke www.fitshaker.sk .

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 8 z 101

Súvisiace články