Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Zakladateľ Zumby opäť v Prahe na Reebok Wellness Marathone
Štvrtok, 28 Máj 2015 10:27

14. ročník najväčšej aerobic-fitness-dance party v strednej Európe je tu! Obrovský úspech Reebok WELLNESS MARATHON 2014, ktorého sa zúčastnilo vyše 2.500 cvičiacich účastníkov, ktorí do pražskej O2 arény prišli z 20-tich európskych krajín, potvrdil európsky status tejto výnimočnej akcie, jej dlhodobú tradíciu a pevnú, rastúcu, základňu verných fanúšikov.

Ďalší, už 14. ročník Reebok WELLNESS MARATHON 2015 sa uskutoční v nedeľu 7. júna v pražskej O2 aréne. Prináša novú výzvu zaistiť účastníkom úžasný program nabitý hviezdami a novinkami zo sveta fitness, pôsobivú multimediálnu scénu a krásnu mediálnu kampaň s komiksovou grafikou. Hlavnými hviezdami akcie bude svetová fitness celebrita, BETO PEREZ, zakladateľ ZUMBA, ďalej sa s lekciou BODYCOMBAT predstaví najlepší lektor programu LES MILLS, Švéd PETTER EHRNVALL, hviezda ANET ANTOŠOVÁ zo sexy TWERK, či miláčik publika ALEJANDRO ANGULO, ktorý predstaví rytmické SALSATION a to všetko za podpory live DJ ELIER.

 

Rovnako ako minulý rok, i tentoraz nám predstaví Tina & Dennis Thomsen horúcu novinku, 

 
Osláv s nami PIATE Zumba narodky!
Streda, 27 Máj 2015 14:28

Koľko? Päť rokov? Wau! Nechce sa nám tomu veriť, ale naozaj už päť rokov cvičíme Zumbu na Nevädzke. Príď s nami osláviť týchto XY pretancovaných hodín, XY prepotených tričiek, XY nenahraditeľných pocitov po Zumbe, XY nových priateľstiev. Proste- máme čo oslavovať a že to bude prvotriedna oslava, o tom ani nepochybuj. Že prečo? Smile

 
Zumba songy za mesiac apríl TU!

Ahoooj!

Kto si chce spríjemniť deň v práci našimi Zumba songami? Ak si zdvihla ruku, tak ich nájdeš TU. Ktorá je tvoja naj? Napíš nám do komentáru. A teraz moja najobľúbenejšia Smile

 

 Krásny deň plný úsmevu všetkým! Smile

 
Nové Zumba songy za prvé 3 mesiace
Utorok, 14 Apríl 2015 15:31

Konečneeee! Čo? Čo? No konečne sme na stránku nahodili nové Zumba songy. Nájdeš ich TU

 

 

 
Toning Interva a Zumba vo štvrtok

Milí naši fitness ľudkovia,

od stredy rána sa vezieme do nemeckého mestečka Kolín na jednu z najväčších fitness výstav FIBO, ktorá sa koná počas víkendu. Okrem množstva cvičení tam bude aj Zumba a jej zakladateľ Beto. Takže budeme sa snažiť načerpať toľko novej inšpirácie a energie ako to len bude možné Smile. A teraz prejdime na oznamy:

1. V stredu hodina Toning Intervalu nie je.

2. Vo štvrtok je Zumba zastupovaná inštruktorkou Ninkou Áčovou

Užite si štvrtkovú hodinu, budeme na vás myslieť Smile

 

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 8 z 112

Súvisiace články