Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

Zumba Levice- posledná Zumba s Luckou!
Sobota, 21 Marec 2015 00:09

Moje milé Zumba žienky z Levíc,

viem, že takýto názov "akcie" vás asi nepotešil. Verte, že ani mňa nie. Práve v Leviciach som zažila svoju prvú hodinu Zumby a práve v Leviciach som spoznala úžasné baby, za ktoré som veľmi vďačná. Rovnako ako aj za každučkú jednu hodinu s vami, pretože každá bola skvelá a výnimočná. Avšak po dlhšom uvažovaní sme s Peťom dospeli k názoru, že Zumbu v Leviciach budeme musieť prenechať Gabike (mojej sestre), pretože nám to časovo nevychádza. Momentálne trávime 6 dní z týždňa v Bratislave a iba nedele v Leviciach. A práve tento jeden jediný deň, ktorý môžme navštíviť jedných rodičov, druhých rodičov, jednu starkú, druhú starkú chceme venovať len a len im. Na druhej strane, robiť niečo na 10% (v preklade mať hodiny v Leviciach iba raz do týždňa) je...ako to nazvať, proste to nie je naša parketa. Veci by sa mali robiť buď poriadne, alebo vôbec.

Máme však pre vás aj dve dobré správy:

 
Dnes Zumba v Leviciach nebude
Napísal Peter Švaral   
Nedeľa, 15 Marec 2015 16:25

Ahoje,

dnes Zumba v Leviciach nebude z organizačných dôvodov. Dnes prilietame z dovolenky.

 
Zumba počas týždňa od 9.marca

Ahoj,

tak a máme tu harmonogram na najbližší týždeň. Už si bola zvedavá, že? ;-)

Dátum  Meno inštruktorky 
Pondelok 9.marca  Zuzka Bartošová
Utorok 10.marca Naty Solenská
Štvrtok 12.marca Adrianka Mitrová
Pondelok 16.marca Zuzka Bartošová 
Utorok 17.marca Náš návrat Smile Lucka Švaral 

 

 
Zumba po jarných prázdninách
Napísal Peter Švaral   

Už od 9.marca zumbujeme opäť po "jarnoprázdninovej" prestávke. My s Luckou dôjdeme do Bratislavy 17.marca, takže dovtedy budú hodiny ešte zastupované. Mená inštruktoriek sem ešte včas napíšeme Wink

Už sa na vás veľmi tešíme!!! 

 
Zumba & fitness dovolenka 2015

Začnite sa obzerať po nových plávkach, či plážových žabkách... pretože na tohtoročnú Zumba & fitness dovču sa už môžete začať tešiť! Lehátko na pláži, šum mora, morský vánok... Ste naladení? Super, tak poďme na to. Kde, kam, kedy sa vyráža tento rok? Smile

KAM SA VYRÁŽA?

Na pobrežie Jadranského mora, s krásnymi piesočnatými plážami. Konkrétne do nádherného talianskeho strediska Rimini. Vďaka dlhým piesočnatým plážam dostalo Rimini pomenovanie Slnečná riviéra. V Rimini okrem užívania si slniečka, si budete môcť zájsť aj do najväčšieho európskeho vodného parku, alebo do susedného štátu San Marino (je totižto na skok, iba 25 km od Rimini). Taktiež množstvo kaviarničiek, plážových barov, obchodov, reštaurácií s chrumkavou pizzou, či kvalitnou talianskou zmrzlinou, tiež budú stáť za návštevu Smile.

 

KEDY SA VYRÁŽA:

Koncom júna, konkrétne 27.06- 04.07.2015. Predsa chceme nabrať bronz hneď na začiatku leta, nie? Smile

 

UBYTOVANIE:

Kufre "zaparkujeme" len 30 m od pláže, v hoteli Ideal***. Ideálna vzdialenosť od pláže, čo poviete? Hotel disponuje dvoj-lôžkovými izbami s možnosťou dvoch prísteliek. Hotel je jednoduchší, v každej izbe sa nachádza sprcha, WC, televízor a balkón (na večerné posedko, či rannú kávičku). V hoteli sa nachádza výťah, recepcia, bar, terasa, reštaurácia, TV miestnosť a Wi- Fi. Ubytovanie na 7 nocí.

STRAVOVANIE:

Formou polpenzie. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov a večere si budeme môcť vybrať z menu. Na večeri nájdete aj zeleninový bufet na doplnenie vitamínov. K večeri je podávaná aj voda. Všetci milovníci talianskej kuchyne si určite prídu na svoje Smile.

PLÁŽ: 

Pláž je od hotela vzdialená iba 30 m. Je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. Ak by si niekto chcel pobyt užiť na plážovom lehátku, na pláži je možné za poplatok si zapožičať aj lehátka, aj slnečníky. A taktiež, ak by si chcel niekto namiesto slanej vody užiť trošku bazénovej, bazén je možné využívať v susednom hoteli, vzdialenom cca 300 m.

PROGRAM:

  • V piatok večer, 26. 6 na nás bude čakať autobus v Leviciach a v Bratislave, s ktorým pocestujeme do talianskeho mesta Rimini. So super partiou v autobuse a za sprievodu latino songov sa dovolenka môže začať.
  • V sobotu 27.6 už budeme dýchať morský vánok v nádhernom talianskom Rimini.
  • Celý týždeň nás čaká zaslúžený relax, slnečné lúče a more. Samozrejme, každý večer si užijeme párty v Zumba rytmoch a v niektoré dni aj ranný strečing na pláži, či poriadny workout na doplnenie endorfínov a spálenie kalórií z neodolateľnej talianskej zmrzliny.
  • V nedeľu 05.07.2015 nás čaká príchod domov a rozprávanie nádherných zážitkov priateľom, či zvyšku rodiny.

ČO VŠETKO JE V CENE:

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 111

Súvisiace články