Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Zumba & reggeaton
Streda, 13 August 2014 12:14

Prečo takéto spojenie? Totižto v pondelok k nám na Zumbu príde špeciálny hosť, kráľovná reggeatonu- Diana Brániková alias Dee. A povieme ti to na rovinu- ju musíš zažiť! Smile

 

KEDY: 18.08.2014, od 19:00-20:00.

KDE: cvičíme vonku, v Areáli netradičných športov, na Pivonkovej ulici, vedľa ZŠ Nevädzova 2. MAPKA TU

ČO ŤA ČAKÁ?

 
Zakladateľ Zumby Beto Perez má frajerku!
Pondelok, 11 August 2014 13:43

Áno je to tak. O Betovom súkromnom živote vieme veľmi málo. Okrem toho, že pochádza z chudobnej rodiny nevieme takmer nič. Často sme sa s Luckou a ďalšími Zumba žienkami bavili o tom, či má ženu, deti, alebo či  je vari na chlapov? Dnes sme náhodou objavili článok na Facebooku (ďakujeme Lucke Tvrdoňovej za zdielanieWink), kde sú dôkazy, že Beto Perez frajerku má. A nie hocikoho, ale populárnu americkú fitness modelku Jennifer Nicole Lee. Nafotil ich fotograf portálu RUMORFIX. Klikni dole na čítaj viac pre ďalšie fotky Smile.

 
Júlové letné Zumba songy!
Štvrtok, 07 August 2014 11:27

Čo vám vie v zime pripomenúť leto? Nám jednoznačne vôňa opaľovacieho krému,  príchuť melónu a v neposlednom rade aj letné Zumba pesničky. Po lete ešte našťastie nie je, takže vychutnávajte si ich s nami... aby aj vám na leto zostali krásne spomienky (zabudované nielen do týchto songovSmile).

Všetky júlové novinky nájdete tu. Mimochodom, ktorá z týchto pesničiek je vaša naj? Napíšte nám do komentára Wink.

 

 

 
Naša Zumba choreoška Adrenalina
Piatok, 01 August 2014 14:32

Na našich Zumba hodinách si ju najčastejšie pýtate, aj preto sme sa rozhodli natočiť ju na video. Choreografiu na song Adrenalina od Wisin ft. Jennifer Lopez & Ricky Martin.

Príď si zazumbovať na túto letnú pecku aj Ty. Pod holým nebom každý pondelok, utorok a štvrtok v Bratislave v Ružinove Cool

 
Letná Zumba párty!
Utorok, 29 Júl 2014 14:41

Leto s príchuťou Zumby máme "navarené" (vďaka cvičeniu počas celého leta vonku) a čo tak si urobiť aj Zumbu s príchuťou leta? Že čo na to potrebujeme? Jedného dobrého kvalitného Zumba inštruktora, niekoľko litrov osviežujúcej letnej limonády a veeeľa kúskov šťavnatého mélonu. Príďte ochutnať Wink.

KEDY A KDE:

V areáli Netradičných športov v Ružinove pod holým nebom (v prípade, že by z neho padali kvapky dažďa, tak pod strieškou). 07.08.2014 (vo štvrtok) od 19:00-20:00 hod. Mapka a popis cesty tu

S KÝM?

- s inštruktorkou Luckou

- a so špeciálnym hosťom Aďkou Valovičovou (inštruktorkou Zumby a osobnou trénerkou, ktorá vás na 100% nakazí svojím úsmevom, ladnými pohybmi a energickými Zumba choreoškami. Máme to overené Wink).

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 104

Súvisiace články