Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Oslavujeme 4. Zumba narodeniny na Nevädzke!
Štvrtok, 05 Jún 2014 15:32

Konfety, narodeninová torta a poriadna oslava! V tomto štýle sa bude niesť Zumba 16.06.2014. Oslavujeme totižto krásne 4 roky cvičenia na Nevädzke! A aby sme si túto hodinu ešte trošku "okorenili", príde aj špeciálny hosť Wink.

 
Fitness výstavu Rimini wellness rozvibrovala Zumba
Streda, 04 Jún 2014 00:00

Najväčšia hala, najväčšie pódium, najlepšie ozvučenie, najlepšia atmosféra - tak vyzerala prezentácia Zumby na jednom z najväčších svetových fitness veľtrhov Rimini Wellness. Ktorý každoročne navštívi niekoľko stotisíc návštevníkov. Samozrejme boli sme pri tom. A nafotili sme zopár fotiek, nájdeš ich TU na Facebooku Smile

 
10+1 dôvodov prečo víkend stráviť s nami a so Zumbou
Utorok, 03 Jún 2014 20:27

Prečo ísť na taký Zumba víkenďák? Hovoríte si "ešte aj cez víkend mám cvičiť?". Omyl! Víkendové Zumba pobyty sú o niečom úplne inom. A tu je našich 10+1 dôvodov prečo nesedieť cez víkend doma, ale ísť s nami na víkendový Zumba pobyt. Pozor, pozor, treba sa poponáhľať. Toto leto už pravdepodobne žiadny iný pobyt nebude.

Víkendový Zumba pobyt musíš zažiť, lebo...

 
1. ..bude palec hore Smile

 
Vo štvrtok a v nedeľu bude Zumba zastupovaná!
Streda, 28 Máj 2014 17:37

S Peťom nasadáme vo štvrtok skoro ráno do auta a ideme smer Taliansko- Rimini. Nie, nie, žiadne vylihovanie na pláži. Ideme cvičiť Wink. Na najväčšiu svetovú fitness výstavu. Mimochodom, bude tam aj zakladateľ Zumby- Beto Peréz, takže nové nápady a inšpirácie už teraz túžobne očakávame Smile.

Čo to znamená pre vás?

 
Privítajte leto vo veľkom štýle!
Utorok, 27 Máj 2014 15:00

Pozor, pozor! V okolí Levíc sa rysuje veeeľká akcia. Že prečo? Zavíta na ňu špeciálny hosť José Garcia z ďalekého Peru (momentálne s prechodným pobytom v Košiciach, ale uznajte, že ani to nie je blízko Wink). Opálený, energický, s tancom v krvi...pripravený to poriadne rozprúdiť! A to nie je všetko. Na čo všetko sa môžete tešiť? Čítajte ďalej...

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 101

Súvisiace články