Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Najmladšia Zumba star opäť hviezdila

Ak by ste prišli v sobotu (8.3.2014) do obchodného centra Mirage do Žiliny, zbadali by ste tam veľkú koncentráciu farebne vyobliekaných ľudí, s úsmevom od ucha k uchu, niekedy vydávajúci rôzne výskajúce zvuky. Tričko s nápisom Zumba a latino hudba na plné pecky by vám hneď prezradili, že ide o Zumba akcošku, ktorá mala názov Zumba flash mob párty. 

Okrem toho, že sme cvičili od rána do večera, program sme si spestrili flash mobom (videjko už čoskoro) a jedným z hlavných bodov programu bola aj Zumba s mladou 10-ročnou hviezdičkou všetkých Zumba pódií- Fanny z Rimavskej Soboty.

Keďže sme tam nechýbali ani my, trošku sme ju vyspovedali Smile. Fanny síce rozpráva trošku radšej v maďarčine, alebo v angličtine, náš rozhovor v slovenčine však zvládla bravúrne. A ak by ste nerozumeli niektorým Zumba slovíčkam "ZES-KA" znamená Zumba Education specialist, t.j. osôbka ktorá školí inštruktorov.Ďalšie fotky z akcie zverejníme na našej Facebookovej fan page. Ak by ste chceli o Fanny vedieť viac, tu si o nej môžete prečítať.

Krásny deň všetkým! Smile

 

 
Zumba bude dnes v Leviciach zastupovaná
Piatok, 07 Marec 2014 10:37

Dnes, t.j. piatok 7.3.2014 sa žiaľ nemôžem dostaviť na Zumbu v Leviciach Frown. O 18:00 máme dôležitú generálku na zajtrajší Flashmob v Žline. Viac informácií o tejto akcii si prečítajte v Novinke zo včera (nižšie na tejto stránke)

Zastupovať moju hodinu bude Gabika.

 
Žilina bude žiť Zumbou. Už túto sobotu!
Utorok, 04 Marec 2014 23:08

Už túto sobotu (8.3.2014) sa chystá v Žiline parádna Zumba akcia. Vyše 300 minút Zumby, 10 inštruktoriek pripravených na pódiu to poriadne rozbaliť, fashion show, súťaže o hodnotné balíčky, pitný režim a ešte oveľa viac. A to všetko úplne ZADARMO! Bol by to hriech neprísť sem, čo poviete? Smile

Hlavným bodom programu bude Zumba flash mob, t.j. niekoľkominútová akcia, pri ktorej nikto neprecvičuje, ale všetci tancujú. A ešte k tomu pekne naraz, do rytmu Smile. No a výsledok je rýchlo šíriace sa videjko nabité energiou, úsmevom a perfektnou náladou. Ak sa chceš Zumba flash mob party zúčastniť, stačí naučiť sa tieto 4 choreografie.

PS: Na konci článku sa tiež dozviete ako si naladiť online prenos z akcie a tancovať s nami trebárs aj z pohodlia vašej obývačky ;-)

1.

2.

 
Interval Toning- začíname nový kurz!
Štvrtok, 27 Február 2014 16:24

Hodiny pre všetkých, ktorí chcú do leta vyzerať k svetu a cítiť sa úžasne vo vlastnom tele.

Ako budú hodiny vyzerať?

 
Cvičíme aj cez jarné prázdniny
Pondelok, 24 Február 2014 11:58
Ak si dobre spomínte, tak po minulé roky sme cez Jarné prázdniny necvičili. Teraz sme to ale vybavili tak, že cvičíme. Však by to bola spolu s našou dovolenkou veľmi dlhá dovolenka, že? Smile A zatiaľ to všetko vyzerá tak, že už dnes nastúpi na pódium Lucka. Tešíme sa na vás Smile
 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 95

Súvisiace články

Pridajte k článku komentár