Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

Fotky zo Zumba party Americano s Oumarom
Streda, 08 Október 2014 22:15

Kto si chce zaspomínať, ako nám bolo pred týždňom úžasné na Zumba party Americano s Oumarom v našej telocvični v Ružinove, nech sa páči, naša Facebook fotogaléria TU

 

 
Skvelý Zumba doplnok
Utorok, 07 Október 2014 14:29

Že o čom točíme? O akom doplnku k Zumbe? Poďme si to pekne "po lopate" vysvetliť Smile.

Zumba je úžasná, vypotíme sa pri nej, spálime kalórie, zatancujeme si a parádne vyventilujeme hlavu. Jednou vetou - Zumba je jedno z najlepších kondičných cvičení ako kedy kto vymyslel. Ale...nie je to jediný druh pohybu, ktorý by sme mali počas týždňa praktizovať. Ten druhý (taktiež dôležitý) tvoria silové cvičenia, pri ktorých si budujeme svaly, ktoré sú nevyhnutné pre naše telo, pre správne fungovanie nášho metabolizmu, či imunity. Hovoríš si, že posilka to nie je nič pre teba? Že nemáš rada takýto druh cvičenia? Hmmm...možno si ešte neskúsila naše hodiny Toning Interalu.

Toning Interval  

 
Dnes bude Zumba poslednýkrát zastupovaná Aďkou
Napísal Administrator   
Štvrtok, 02 Október 2014 09:11

Keďže máme už len 2 dni do nášho veľké dňa D, nemôžeme sa dnes zúčastniť hodiny Zumby v Bratislave Frown. Ale neboj sa, vybrali sme super zástup a to energickú Aďku "Valček" Valovičovú. Keďže už o pár dní odchádza za veľkú mláku do Kanady, je to pravdepodobne poslednýkrát, čo sa s ňou vidíme (resp. vidíte, keďže my nebudeme v Bratislave)

Máte sa na čo tešiť, Aďka je úžasná!!! Wink 

 
Zumba party Americano už dnes
Pondelok, 29 September 2014 15:24
Je to tu! Dnes Ťa v našej telocvični na Nevädzovej čaká dvojnásobná dávka energie! Úžasný Oumar Chevara Camara a Lucka Méresová to roztočia počas dvojhodinovky od 19:00 do 21:00. My sa už obrovsky tešíme. Aj Ty? Smile
 
Zumba v Bratislave je v pondelok a utorok zastupovaná
Napísal Peter Švaral   
Pondelok, 22 September 2014 09:05

Keďže Lucka je v zahraničí a vráti sa až zajtra večer t.j. utorok 23.septembra, bude Zumba zastupovaná. Ale máte sa na čo tešiť ;-) Vybavili sme vaše najobľúbenejšie Zumba inštruktorky.

Pondelok 22.9. - Nina Áčová 

Utorok 23.9. - Andrejka Valovičová

PS: Budú to parádne hodiny!!! Smile Ja osobne sa už teším

 

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 107

Súvisiace články