Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Webinár "Sexy bruško" zadarmo už dnes večer!
Utorok, 06 Máj 2014 15:09

Pod oblečením ho ešte ako tak skryjeme. Ale v plávkach už nie. Aaach to brucho! Aj ty by si chcela schudnúť práve z bruška a mať ploché, sexy brucho? Sú brušáky tá správna cesta? Čo s bokmi? Ako často cvičiť brušné svaly? Ako dlho ich cvičiť? A vlastne je nevyhnutné cvičiť?

Všetko o tom ako na ploché bruško sa dozvieš v našom živom webinári, ktorý bude prebiehať online už dnes večer o 21:00. Viac informácií ako sa pripojiť nájdeš TU

 
Zumba vo štvrtok bude!
Streda, 30 Apríl 2014 12:02

Vo štvrtok (1.5.2014) je síce sviatok práce, ale vzhľadom na to, že pre nás Zumba nie je práca (ale radosť a zábava), Zumba bude aj v tento deň! Smile Tešíme sa na všetkých, ktorý si nájdu čas a prídu oddychovať aktívnym spôsobom k nám na Zumbu. Ak by ste mali nejaké želania na pesničky, píšte do komentárov pod článok. Všetky priania sa budeme snažiť splniť Smile.

Foto pamiatka na utorkovú Zumbu spojenú so salsa workshopom s niekoľkonásobnou majsterkou v salse- Petronelou Portella Smile.

 
Medzinárodný deň tanca oslávime vo veľkom štýle!
Utorok, 29 Apríl 2014 00:00

Už dnes oslávime Medzinárodný deň tanca aj na Zumbe...Áno, uhádli ste správne, ako ináč než tancom?

Polhodinu po skončení Zumby si o 20:00 - 20:30 dáme Salsa workshop s Nelou Portella. Pre všetky Zumbáčky úplne zadarmo.

Lebo vás taaaakto veľmi ľúbime Kiss

 
Cíťme sa úžasne vo vlastom tele! Nový kurz Toning Intervalu na obzore!
Pondelok, 28 Apríl 2014 09:41

Viac energie, sily a k tomu ako bonus krajšia postava? Toto všetko sú benefity našich hodín Toning Intervalu Smile Už túto stredu (30.4.2014) začíname nový kurz! Príď si to vyskúšať a zažiť ten úžasný pocit po hodine s nami.

Čo je Toning Interval?

Hodiny intervalového tréningu, kde budeme striedať vysoké tempo s nižším a posilňovať pri tom všetky partie nášho tela. Brucho, boky, zadok, nohy, ruky...proste dostane zabrať celý človek Wink. Všetko v sprievode burcujúcej hudby, energie a úsmevu.

 

Kedy a kde hodiny prebiehajú?

 
Veľkonočné Zumby obrazom i zvukom
Piatok, 25 Apríl 2014 21:30

Nevieme ako vy, ale my s Peťom radi spomíname na super strávené chvíle. Spomienky nám vždy prinesú viac radosti ako hmotné veci (tie sa ľahko pokazia, pričom dobrá spomienka zostane dobrá po celý život) V týchto dňoch sme si pospomínali na Veľkonočné Zumba party fotkami i videom. Tu ich nájdete aj Vy Wink:

Fotky z Bratislavskej Brazílskej Zumba party s Kiasom a Luckou nájdete TU

Fotky z Levickej Zumba party so Saškou, Gabikou a Luckou nájdete TU

Videoreportáž Ružinovskej Televízie nájdete TU (sledujte od 4:46)

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 99

Súvisiace články

Pridajte k článku komentár