Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Fit Day- skvelá akcia na obzore!
Nedeľa, 16 Marec 2014 13:46

Levice a okolie, prosím pozor! Už túto sobotu sa koná akcia (hmm ako by sme to povedali)...proste neskutočne dobrá akcia! Že prečo? Budeme tancovať, budeme spaľovať kalórie, formovať telo, ale hlavne budeme aj počúvať jedného z najväčších odborníkov na zdravie a zdravú životosprávu na Slovensku!

KEDY: 22.03.2014, od 15:00-19:00 hod.

KDE: v telocvični ZŠ, na Lipníku

PROGRAM:

 
Nové Zumba songy - otvorili sme rok 2014
Sobota, 15 Marec 2014 11:39

Tejto novinke sa určite potešíš. Aktualizovali sme náš Zumba songov a to nielen o jeden mesiac, ale až o dva. V sekcii Zumba songy 2014 už nájdeš pesničky, ktoré sa hrali na našich hodinách za január i február. 

"Áno, nájdeš tam aj songy, ktoré sa hrali na hodinách Aďky Valovičovej"  Wink

 

 

 

 
Najmladšia Zumba star opäť hviezdila

Ak by ste prišli v sobotu (8.3.2014) do obchodného centra Mirage do Žiliny, zbadali by ste tam veľkú koncentráciu farebne vyobliekaných ľudí, s úsmevom od ucha k uchu, niekedy vydávajúci rôzne výskajúce zvuky. Tričko s nápisom Zumba a latino hudba na plné pecky by vám hneď prezradili, že ide o Zumba akcošku, ktorá mala názov Zumba flash mob párty. 

Okrem toho, že sme cvičili od rána do večera, program sme si spestrili flash mobom (videjko už čoskoro) a jedným z hlavných bodov programu bola aj Zumba s mladou 10-ročnou hviezdičkou všetkých Zumba pódií- Fanny z Rimavskej Soboty.

Keďže sme tam nechýbali ani my, trošku sme ju vyspovedali Smile. Fanny síce rozpráva trošku radšej v maďarčine, alebo v angličtine, náš rozhovor v slovenčine však zvládla bravúrne. A ak by ste nerozumeli niektorým Zumba slovíčkam "ZES-KA" znamená Zumba Education specialist, t.j. osôbka ktorá školí inštruktorov.Ďalšie fotky z akcie zverejníme na našej Facebookovej fan page. Ak by ste chceli o Fanny vedieť viac, tu si o nej môžete prečítať.

Krásny deň všetkým! Smile

 

 
Zumba bude dnes v Leviciach zastupovaná
Piatok, 07 Marec 2014 10:37

Dnes, t.j. piatok 7.3.2014 sa žiaľ nemôžem dostaviť na Zumbu v Leviciach Frown. O 18:00 máme dôležitú generálku na zajtrajší Flashmob v Žline. Viac informácií o tejto akcii si prečítajte v Novinke zo včera (nižšie na tejto stránke)

Zastupovať moju hodinu bude Gabika.

 
Žilina bude žiť Zumbou. Už túto sobotu!
Utorok, 04 Marec 2014 23:08

Už túto sobotu (8.3.2014) sa chystá v Žiline parádna Zumba akcia. Vyše 300 minút Zumby, 10 inštruktoriek pripravených na pódiu to poriadne rozbaliť, fashion show, súťaže o hodnotné balíčky, pitný režim a ešte oveľa viac. A to všetko úplne ZADARMO! Bol by to hriech neprísť sem, čo poviete? Smile

Hlavným bodom programu bude Zumba flash mob, t.j. niekoľkominútová akcia, pri ktorej nikto neprecvičuje, ale všetci tancujú. A ešte k tomu pekne naraz, do rytmu Smile. No a výsledok je rýchlo šíriace sa videjko nabité energiou, úsmevom a perfektnou náladou. Ak sa chceš Zumba flash mob party zúčastniť, stačí naučiť sa tieto 4 choreografie.

PS: Na konci článku sa tiež dozviete ako si naladiť online prenos z akcie a tancovať s nami trebárs aj z pohodlia vašej obývačky ;-)

1.

2.

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 96

Súvisiace články

Pridajte k článku komentár