Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Čo nové sme si hrali v októbri?
Pondelok, 17 November 2014 20:23

Áno, máte pravdu. Tento mesiac nám to trošku trvalo, kým sme sa dostali k spísaniu Zumba songov za október. Ale ako sa hovorí- neskoro, ale predsa Smile. Mali sme veľa práce, nemali čas...poznáte takéto výhovorky však? Laughing Ale úplne vážne...skutočne sme boli veeeľmi zaneprázdnení pracovaním na našej kuchárskej fitness knihe Z fitka do kuchyne 2. Čo je to za knihu a ako si ju kúpiť? Všetky info nájdeš tu. A článok o tom, ako sme túto knižku "navarili" už čoskoro Wink.

Prajeme krásny deň s novými Zumba songami Smile. Nájdeš ich tu.

 

 

 
Zumba 17.11.2014

Milé naše Zumba girls,

dnešná sviatočná Zumba nebude. Užite si voľný deň, oddychujte a v utorok si dáme poriadnu Zumba hodinu aj za tú dnešnú. Takže v utorok si Zumbu určite nenchajte ujsť Wink.

Tešíme sa už na vás Smile.

 
Fotky z Halloweenskej Zumby
Utorok, 04 November 2014 18:01

Bolo parádne, že? Poďme si pripomenúť tú úžasnú atmosféru, akú nám v telocvični vyčaroval René nasledujúcimi fotkami od Mirreca. Fotky nájdeš tu

Prajeme krásne dni Smile 

 

 
Halloween Zumba magic night v Bratislave
Utorok, 21 Október 2014 14:03

Vo štvrtok tridsiateho bude magický večer. Totižto Zumba párty budú mať všetky bratislavské čarodejnice a strašidlá. Niektoré však prídu prezlečené za Zumba maniakov a vôbec ich nebude možné identifikovať. Preto prosíme na parkete sa správajte podľa predpísaných noriem tejto párty. Celú párty budú viesť hlavný Zombík majstri: Lucka a René (ktorý k nám priletí na metle z ďalekého Rakúska).

 

KEDY PRILETIEŤ: 30.10.2014, t.j. vo štvrtok od 19:00-21:00

KDE PRISTÁŤ: na Nevädzovej 3, v telocvični Špeciálnej ZŠ, oproti OC Retro 

PARKING METLÍ, príp. iných dopravných prostriedkov: pred telocvičňou

NA ČO SA TEŠIŤ:

 
Ďakujeme vám
Piatok, 10 Október 2014 00:00

Taaaaaaaakto veľmi nám poskočí srdiečko keď nám pošlete nejakú referenciu na našu Zumbu. A tie, ktoré nám prišli naposledy nás doslova dojali, hlavne od Kristínky. Ďakujeme, že ste, že máme komu rozdávať úsmevy a posúvať tak našu radosť ďalej medzi ľudí Smile

Referencie nájdete TU

 

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 108

Súvisiace články