Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Interval Toning už aj v Leviciach!

Si pripravený zdolávať hranice? Prekonávať samého seba? Poriadne na sebe makať? Vyzerať do leta úžasne? Ak áno, tieto hodiny budú presne pre Teba Smile.

Po úspešných hodinách Interval Toningu v Bratislave, sme sa rozhodli, že ho musia zažiť aj Levice Smile. Množstvo potu, spálených kalórií a neuveriteľne skvelý pocit po hodine...poď s nami do toho!

O čo ide?

 
Medzinárodný deň šťastia so Zumbou
Štvrtok, 20 Marec 2014 22:44

Dnes je Medzinárodný deň šťastia. Oslávme ho Zumbou, Bratislavčania a Levičania na našich hodinách (termíny a adresa tu) a zvyšok Slovenska na svojich lokálnych hodinách, a ostatní cez náš projekt Fitshaker už možno o niekoľko dní Wink

 
Video spomienka na Zumba flash mob v Žiline
Utorok, 18 Marec 2014 00:16

A takto sme v Žiline spoločne zaželali Betovi Perezovi (zakladateľovi Zumby) "Všetko najlepšie k narodeninám" - krátka video spomienka na Flash mob. Tá energia sa dala doslova krájať. Smile

 

 
Fit Day- skvelá akcia na obzore!
Nedeľa, 16 Marec 2014 13:46

Levice a okolie, prosím pozor! Už túto sobotu sa koná akcia (hmm ako by sme to povedali)...proste neskutočne dobrá akcia! Že prečo? Budeme tancovať, budeme spaľovať kalórie, formovať telo, ale hlavne budeme aj počúvať jedného z najväčších odborníkov na zdravie a zdravú životosprávu na Slovensku!

KEDY: 22.03.2014, od 15:00-19:00 hod.

KDE: v telocvični ZŠ, na Lipníku

PROGRAM:

 
Nové Zumba songy - otvorili sme rok 2014
Sobota, 15 Marec 2014 11:39

Tejto novinke sa určite potešíš. Aktualizovali sme náš Zumba songov a to nielen o jeden mesiac, ale až o dva. V sekcii Zumba songy 2014 už nájdeš pesničky, ktoré sa hrali na našich hodinách za január i február. 

"Áno, nájdeš tam aj songy, ktoré sa hrali na hodinách Aďky Valovičovej"  Wink

 

 

 

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 96

Súvisiace články

Pridajte k článku komentár