Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Ako sme oslávili štvrté Zumba narodky na nevädzke

Predsa Zumbou a skvelou atmosférou! Ďakujeme všetkým, ktorí si prišli spríjemniť túto výnimočnú hodinu s nami. Veríme, že nám to bude na Nevädzke "zumbovať" ešte veľa veľa ďalších rokov Smile.

P.S. Každá jedna hodina s vami je skvelá! Ďakujeme za nádherné 4 roky Smile

Fotoalbum z narodeninovej Zumba párty tu.

 
Zumba songy za mesiac máj
Utorok, 17 Jún 2014 14:54

Všimli ste si už náš aktualizovaný playlist? Zumba songy za mesiac máj doplnené, takže už len si ich len zapnúť a spríjemniť si letné dni Smile. Všetky nájdeš tu.

500

 

 

 
Leto na Zumbe v Leviciach
Streda, 11 Jún 2014 13:36

Ahojte,

tí, ktorí ste boli na Zumbe túto nedeľu, už určite viete, že cez leto v Leviciach necvičíme. Po skúsenostiach z minulých rokov sme zistili, že cez letné víkendy sme natoľko zaneprázdnení, že to bolo často viac-menej o zastupovaní, prípadne rušení hodín. A preto sa tomu chceme cez toto leto vyhnúť.

Našťastie sa nám nedávno podarilo spustiť projekt Fitshaker, ktorý prináša fitko do vašej obývačky. A môžete si doma zazumbovať aspoň počas priamych prenosov z hodín v Bratislave. Nájdete ho na stránke www.fitshaker.sk .

 
Oslavujeme 4. Zumba narodeniny na Nevädzke!
Štvrtok, 05 Jún 2014 15:32

Konfety, narodeninová torta a poriadna oslava! V tomto štýle sa bude niesť Zumba 16.06.2014. Oslavujeme totižto krásne 4 roky cvičenia na Nevädzke! A aby sme si túto hodinu ešte trošku "okorenili", príde aj špeciálny hosť Wink.

 
Fitness výstavu Rimini wellness rozvibrovala Zumba
Streda, 04 Jún 2014 00:00

Najväčšia hala, najväčšie pódium, najlepšie ozvučenie, najlepšia atmosféra - tak vyzerala prezentácia Zumby na jednom z najväčších svetových fitness veľtrhov Rimini Wellness. Ktorý každoročne navštívi niekoľko stotisíc návštevníkov. Samozrejme boli sme pri tom. A nafotili sme zopár fotiek, nájdeš ich TU na Facebooku Smile

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 102

Súvisiace články