Zumba na Facebooku

Spriatelené weby

Naša Zumba choreoška Adrenalina
Piatok, 01 August 2014 14:32

Na našich Zumba hodinách si ju najčastejšie pýtate, aj preto sme sa rozhodli natočiť ju na video. Choreografiu na song Adrenalina od Wisin ft. Jennifer Lopez & Ricky Martin.

Príď si zazumbovať na túto letnú pecku aj Ty. Pod holým nebom každý pondelok, utorok a štvrtok v Bratislave v Ružinove Cool

 
Letná Zumba párty!
Utorok, 29 Júl 2014 14:41

Leto s príchuťou Zumby máme "navarené" (vďaka cvičeniu počas celého leta vonku) a čo tak si urobiť aj Zumbu s príchuťou leta? Že čo na to potrebujeme? Jedného dobrého kvalitného Zumba inštruktora, niekoľko litrov osviežujúcej letnej limonády a veeeľa kúskov šťavnatého mélonu. Príďte ochutnať Wink.

KEDY A KDE:

V areáli Netradičných športov v Ružinove pod holým nebom (v prípade, že by z neho padali kvapky dažďa, tak pod strieškou). 07.08.2014 (vo štvrtok) od 19:00-20:00 hod. Mapka a popis cesty tu

S KÝM?

- s inštruktorkou Luckou

- a so špeciálnym hosťom Aďkou Valovičovou (inštruktorkou Zumby a osobnou trénerkou, ktorá vás na 100% nakazí svojím úsmevom, ladnými pohybmi a energickými Zumba choreoškami. Máme to overené Wink).

 
Zumba dovolenka na Rhodose 2014 fotky
Utorok, 22 Júl 2014 23:02

Zo Zumba dovolenky sme doma už nejaký ten týždeň, ale až dnes sa nám podarilo roztriediť viac ako 3000 fotiek zo štyroch foťákov. Prezerajte, študujte, lajkulte a komentujte. Album z našej prvej leteckej Zumba dovolenky na ostrove Rhodos je na svete. Album nájdete na Facebooku TU Smile (pre ich prezeranie nemusíte byť na Facebooku)

 

 
Nová referencia na našu Zumbu
Utorok, 15 Júl 2014 11:06

Aký krásny deň Cool,

slniečko svieti, takže sa nevieme dočkať večernej Zumby pod holým nebom. Bude supersky!

Tiež nás potešil e-mail od našej novej Zumbáčky Janky, ktorý sme hrdo pridali do referencií. Nájdeš ho spolu s ostatnými tu - Referencie na našu Zumbu 

 

 
Kedy štartujú hodiny Toning Intervalu?
Utorok, 15 Júl 2014 09:57

Po krátkej pauzičke hodín Toning Intervalu začíname opäť makať. Že kedy? Od 6.augusta (prosím poznačiť do kalendáraWink). Bude to augustový 4 týždňový kurz, na ktorý sa už teraz môžeš začať poriadne tešiť! Zahrievacia hodina prebehla už v stredu 30.7. ale tá poriadna makačka začne od tejto stredy teda 6. augusta.

Kde budeme cvičiť? Budeme cvičiť na čerstvom vzduchu, v Areáli netradičných športov. Popis cesty spolu s MAPKOU TU 

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 9 z 104

Súvisiace články