S našimi Zumba choreografiami 21 kg dole!

Tomu sa povie „Wau“! Zuzka z Nového Mesta nad Váhom  schudla vďaka Zumbe za 6 mesiacov neuveriteľných 21 kíl. A preto sme sa rozhodli, že sa jej spýtame viac. Ale to už v jej príbehu...Smile

„Moje priberanie nastalo, keď som popri zamestnaní začala študovať na vysokej škole a tým som začala mať „nulový“ pohyb. Začala som to riešiť úbytkom stravy a skončila som tak, že som väčšinou jedla iba 1x za deň a váha išla aj tak stále hore. Bolo mi jasné, že sa musím začať hýbať a tak som začala skúšať rôzne domáce cvičenia, steper, posilňovňu, nehovoriac o „investovaní “ tisícov korún do tabletiek a práškov na chudnutie – a keďže sa výsledky stále neukazovali, zúfalá som to nechala tak.

Zlom nastal, keď som od syna dostala na Vianoce DVD, kde boli videá zo stránky www.zumba-party.sk. Vyskúšala som to a konečne ma začalo cvičenie baviť vďaka Luckiným kreatívnym choreografiám, ale čo je hlavné - dostali sa po mesiaci aktívneho cvičenia dole prvé vytúžené kilogramy! A to bol spúšťač, ktorý ma motivoval cvičiť Zumbu ďalej a dnes mám o 21kg menej. Konečne sa pravidelne stravujem, jem každé 3 hodiny, vylúčila som vyprážané jedlá a zaradila som do jedálnička viac zeleniny, a tým vôbec nehladujem.

Zumbu cvičím iba doma, podľa DVD, ale pravidelne 4x do týždňa. Skúšala som si stiahnuť aj iné 

videá z rôznych ďalších webových stránok, ale jednoznačne Luckine choreografie sú najkreatívnejšie, zapájajú celé telo a každý sval do pohybu a tvaruje sa pekne postava a čo je podstatné, vôbec nenudia! To potvrdili aj moje priateľky, susedky a známe, ktoré sa nestačili čudovať, ako som tak mohla schudnúť a chceli rady a skúsenosti, ako to dosiahnuť, a tak som ich odporučila na stránku www.zumba-party.sk.

Som veľmi šťastná, že som dosiahla taký výsledok, ani vo sne by ma nenapadlo, že schudnem až 21 kg! Najkrajší pocit z toho mám, keď si idem kúpiť niečo na oblečenie, a nielen že dostanem veľkosť na seba, ale že sa aj dobre cítim, keď sa v tom pozriem do zrkadla.

Dúfam, že chuť do cvičenia mi naďalej zostane a na budúci rok pridám fotky, kde to bude ešte lepšie. Ale pochopila som jedno, bez pohybu to jednoducho nejde!
Chce to iba pevnú vôľu, pravidelne cvičiť a trpezlivosť, kým sa dostanú prvé výsledky...a potom to už ide samé Smile

Za článok ďakujeme Zuzane Divincovej z Nového mesta nad Váhom. Veríme, že bude slúžiť ako pekná inšpirácia pre všetkých, ktorí nie sú spokojní so svojou postavou. Držíme palce!