Zumbu cvičí aj Madonna!

by Dada (zumba-party.sk)

Fenomén Zumba fitness sa rozšíril ako vírus po celom svete. Našťastie je to pozitívny vírus. Vďaka latinsko-americkým rytmom posilníte ramená, pás, brucho a nohy a to pri energickej a chytľavej hudbe. Bezpochyby Zumba je fantasický spôsob ako schudnúť a (nielen) hollywoodske hviezdy to vedia tiež. A dokonca aj muži!

Madonna

Hoci Madonna sa venuje množstvu cvičení, cvičí aj Zumbu, pretože je zástanca názoru, že tanec je vynikajúci spôsob ako sa baviť, cvičiť a schudnúť zároveň. Svedčí o tom aj fakt, že v jej fitnes centrách Hard Candy sa ponúka najmä fitnes senzácia Zumba.

Kirstie Alley

Majú to v rodine. Kirstie chodí na Zumba hodiny ku svojej sestre v Kansase. Vďaka tomu sa jej podarilo boj s nadváhou vyhrať. Smile Veď posúďte sami.

Ricky Martin

Spevák Ricky Martin, ako súčasť latinsko-americkej popovej scény podľahol tiež. Cvičí

Zumbu pravidelne a tento druh cvičenia doprial aj svojim známym. Nakúpil až 200 DVD cvičenia Zumby a rozdal ich svojim najdrahším.Smile

Michelle Obama

Prvá americká dáma je nadšenec latinsko-amerických rytmov a Zumba sa stala bežnou súčasťou jej tréningu. „Skúsila som Zumbu počas prázdnin a bola to veľká zábava. Som závislá na sambe a pohyboch bokmi“, povedala Michelle. Zumbu zaradila aj do jej kampane „Get Moving“. Ako povedala jej priateľka z oddelenia medzinárodných vzťahov, Michelle má vďaka Zumbe úžasné ramená ako aj lepšie figúru.


Ricky Martin a Michelle Obama

Jordin Sparks

Že Zumba spája rôzne vekové kategórie potvrdzuje aj Jordin. Chodí na Zumbu so svojou mamou a vidieť na nej, že schudla približne 15 kíl. „ Zrazu mi to došlo a namiesto sedenia a sľubovania samej sebe , že schudnem, som sa postavila a začala som sa hýbať. Začala som chodiť na Zumbu a taktiež si idem občas zabehať. A naozaj mi to robí radosť.“

Victoria Beckham a Nicole Scherzinger

Viktória je veľkým fanúšikom a samozrejme aj pravidelným návštevníkom Zumba hodín a taká Nicole dokonca prepožičala svoju pieseň „Poison“ do video hry Zumba fitness 2. 

Jennifer Lopez

Tanec má v krvi a teda niet divu, že Zumbu vrelo odporúča ako spôsob ako sa ľahko zbaviť stresu a udržať si dobrú náladu.
„ My ženy sa staráme o všetkých okolo nás a zabúdame na seba. Pár krát do týždňa venovať čas samej sebe a ísť sa pobaviť na Zumbu, veď to nie je nič zlé! Takže všetkým ženám odkazujem: Udržiavajte si dobrú kondíciu a pozitívnu myseľ. Robte to pre seba!“

Pitbull a Wyclef Jean

Aj vďaka týmto dvom pánom majú Zumba inštruktori bohatší repertoár Zumba hitov. Pitbull a Zumba majú jeden a ten istý hudobný základ. Tisíce nadšencov cvičia práve na jeho rytmické hity a to je dôvod, prečo je Pitbull fanúšikom Zumby. „Bolo neuveriteľné vidieť viac ako 7 000 inštruktorov cvičiť Zumbu hneď potom ako som vydal jeden song Historia“, hovorí Wyclef.