Gina Grant - prirodzená, sexy, úžasná!

Poznáte ženu s menom Gina Grant? Je to nielen Zumba hviezda, jedna z najznámejších inštruktoriek sveta a Zumba idol mnohých inštruktorov, ale i neskutočne krásna žena. Magazín Z-life jej položil niekoľko otázok z oblasti módy, krásy a jej životného štýlu. Článok sme pre vás preložili do slovenčiny, aby ste sa i vy mohli o nej dozvedieť viac. Wink

Keby sme chceli vypichnúť tú najzaujímavejšiu informáciu o Gine, bolo by to nemožné. 36- ročná Zumba superstar sa môže pýšiť s dokonale tvarovaným bruchom a pritom je matkou štyroch detí (áno, život nie je fér). Štíhle tvarované telo, krásny úsmev, bezchybná, karamelová pleť a závideniahodné vlasy. To je Gina! A tie vlasy! Dlhé, dokonale stočené kučery. Jej štýl? Prirodzenosť s poriadnou dávkou sexepílu. Jej život? Žonglovanie medzi Zumba povinnosťami a jej rodinou - teda dosť hektický.

Gina Grant Zumba

"To čo robím milujem, a prirodzene milujem svoje deti. Kompletné duševné zdravie prichádza, keď som šťastná v oboch oblastiach." 

Kde obvykle nakupuješ?

Čas na normálne nakupovanie žiaľ nemám, ale robím veľa online nákupov, hlavne na shopbop.com. V poslednom čase ma očaril bohémsky štýl - je to jednoduché a pritom ležérne sexy, keď to skombinujete s vhodnými doplnkami. 

Máš nejakú vec, ktorú by si si kupovala od rána do večera? 

Tašky. Keďže som stále na cestách, milujem „hobo-style“ tašky cez rameno, Samozrejme, keď idem von v noci, tak nejakú do ruky. Priťahujú ma vzory hadej kože, ručne robené detaily a farby. Keď mám minúť peniaze za drahý kúsok, volím predovšetkým neutrálne farby, alebo tóny krajiny, ktoré môžem nosiť každý deň.

Čo bola tvoja posledná veľká márnotratnosť?

Taška Gucci z New Yorku. Konečne som mala čas pobehať to tam a niečo si kúpiť spolu s 

Tanyou. Je to „hobo-style“ taška s hnedo-zelenou pytónovou potlačou.

Gina Grant Zumba hair 

Poďme sa rozprávať o tvojich vlasoch. Sú také divoké. Také nádherné. Ako sa dá skrotiť takáto hriva?

Som rada, že sa ma to pýtate, pretože dostávam tonu e-mailov ohľadom mojich vlasov. Trvalo mi to dlho, kým som prišla na to, čo funguje na moje kučery. Musíte prísť na to správne množstvo, ktoré dáte na vlasy. Môj zvyk je taký, keď sa príliš neponáhľam, používam šampón, po ňom kondicionér. Keď si zmyjem kondicionér, nasleduje sérum na ovládanie krepovitosti a nakoniec trochu peny. Na záver používam fén na vlasy.

Stane sa Ti, že máš niekedy problém s tvarovaním svojho účesu?

Samozrejme. To je príčina prečo nosím kobúk. Niekedy mám také zlé vlasy, že proste nastolím „klobúkový deň“. Dokonca aj keď idem na pláž, alebo kúpalisko, beriem si so sebou svoju vlasovú kozmetiku, aby som aj tam mohla skrotiť svoju hrivu. Smile 

 

Počula som, že máš rada úplne prirodzený make-up?

Okrem fotenia, alebo show je moja pleť väčšinou nenalíčená. Nepoužívam make-up pokiaľ nemusím. Jediné veci, ktoré používam, sú lesk na pery a hydratačný krém na líca, pretože nemám rada, keď mám suché pery, či pleť. Kiss

Používaš nejaký beauty trik?

Áno, mám predĺžené mihalnice a je to skvelé, pretože počas hodín Zumby nemusím mať žiadny make-up. Predĺžené riasy majú veľkú výhodu: počas cvičenia nemáte čierne kruhy pod očami od roztekajúcej riasenky.
 
 

Takže aký máte názor na čistú pleť? Dobré čistiace návyky, alebo dobré gény?

Dobré gény (smiech). Môj otec pochádza z Filipín a moja mama z Talianska a Portugalska. Ona má krásnu pleť a moja stará mama z otcovej strany nemá žiadne vrásky.

Odkiaľ si vzala svoje tanečné skúsenosti?

To sa radšej opýtajte  mojich rodičov. Moja mama bola vynikajúca tanečnica a môj otec hudobník. Myslím si, že som dostala hudobný sluch od otca a pohyby od mamy.

Dokonči túto vetu: Keď netacujem, som...

Som s mojimi deťmi. 
 
Gina Grant Zumba with their children  
 
Keď o tom hovoríme, ako viete skĺbiť svoje Zumba hodiny a cestovanie s rodinou?
 
Nie je to vôbec jednoduché. Moje deti majú svoj program. Chalani chodia na basketbal a baby tancujú 9 hodín týždenne. Nemôžem chodiť na všetky ich akcie, ale snažím sa ako môžem byť im čo najviac k dispozícii. Keď majú dôležitý zápas, alebo tanečnú šou, snažím sa nemať vtedy v programe pracovné záležitosti. Všetky chvíle strávené s nimi si chcem užívať naplno.
 
Čo tým myslíš?  
 
Keď som bola mama, ktorá bola vždy doma, všetky chvíle s nimi boli pre mňa samozrejmosť a neužívala som si ich tak ako teraz. Čas, ktorý spolu trávime je veľmi kvalitný. Keď som doma, robíme spolu veci veci ako rodina. Keď deti spia, ja som na Internete a doháňam veci...a online nakupujem Smile. To je pravdepodobne dôvod, prečo veľa nespím Laughing.
 
Vieme o tebe, že pri svojej práci často cestuješ. Máš už nejaký zaužívaný systém balenia? 
 
Môj systém balenia je: všetko do kufra pohádzať Laughing. Balím sa vždy na poslednú chvílu. Zabalím si to čo je najľahšie a najuniverzálnejšie. Niekedy sa ocitnem na miestach s dvomi rôznymi podnebiami, preto nosím vždy zabalenú aj bundu. Zvyčajne si zabalím aj 4-5 párov topánok a nakoniec nosím len jedny - Zumba tenisky
Smile.
 
Gina Grant travelling 
 
Povedz nám niečo o sebe, čo o tebe ľudia nevedia.
 
Som mimoriadne citlivý človek. 
 
Prezraď nám ešte ako je možné, že s programom aký vedieš si stále zdravá?  
 
Som trošku šialená, takže neviem či som úplne zdravá Laughing. Milujem to, čo robím a samozrejme milujem svoje deti. Vyvážiť rodinný a pracovný život je výzva, ale moje duševné zdravie pochádza zo šťastia v oboch oblastiach. 
 
Zdroj: Preklad článku z americkej edície Z-life magazínu