Zumba maratón? Zvládnem to?

Aj vy ste si cvičenie Zumba fitness úplne zamilovali? Tanec, chytľavá hudba, skvelá atmosféra a pálenie kalórií počas jednej hodiny. A čo tak si to všetko dopriať v trojnásobnej dávke? Zumba maratóny sú skvelým spôsobom ako spáliť množstvo kalórii, zasypať sa hormónmi šťastia, ale aj zažiť  pravú Zumba atmosféru medzi množstvom maniakov Zumby. Predsa len leto už je za dverami, tak prečo neurobiť niečo skutočne účinné pre svoju postavu?

Ako to vyzerá na maratóne Zumby?

Zumba maratón zvyčajne trvá 3 hodiny a čo je na ňom najzaujímavejšie, počas troch hodín sa vystrieda na pódiu množstvo inštruktorov. Každý inštruktor má v sebe niečo jedinečné a odlišné od ostatných. Môžete si zatancovať na vynikajúce choreografie, pulzujúce pesničky a hlavne energiou nabitých inštruktorov. Úsmevy na tvárach hovoria za všetko. Navyše na maratónoch Zumby nejde o žiadnu súťaž Smile

Zvládnem 3 hodiny Zumby?

Množstvo ľudí sa bojí, že jeho kondička takú dávku cvičenia nezvládne. Mýlite sa! Po skúsenostiach vieme, že aj začiatočníkovi v Zumbe sa nechce z maratónu odísť. Keď sa dostanete do víru tanca, atmosféra vás pohltí a nebudete veriť vlastným ušiam, že už je koniec. Po každej hodinke cvičenia si navyše môžete oddýchnuť počas prestávky a občerstviť sa šťavnatým ovocím či nakúpiť Zumba oblečenie v Zumba shope, podľa toho čo pre vás organizátori pripravia.

Kde zažijem Zumba maratón?

Na jar je nepísaným pravidlom, že so Zumba maratónmi akoby sa vrece roztrhlo. Môžete si vybrať z väčších, z menších, z maratónov so slovenskými inštruktormi, pri tých lepších aj so zahraničnými, v rôznych mestách Slovenska.