Zdravie na tanieri od Lucky

V tejto sekcii nájdete recepty mojej kuchyne. Niektoré som si vymyslela sama, niektoré našla na internete a niektoré mám od niekoho, komu ho dal zase niekto. Verím, že vám budú chutiť aj napriek tomu, že v nich nebude kopec cukru a kalórii. Som si istá, že zdravé jedlo môže byť aj chutné (ak sa dobre pripraví Wink ). Dokonca mnoho receptov chutí aj mojej polovičke - typickému mäsožravému chlapovi! Smile

Pre zaujímavosť vám prezradím ako a prečo som prešla na zdravšiu životosprávu. Ešte pred pár mesiacmi som si myslela, že ak každý deň športujem, môžem jesť čokoľvek. Aj som jedla. Čo ma však donútilo zamyslieť sa nad skladbou toho čo jem bolo nejedno Teleráno, kde sa varilo zdravo. Spoznala som tam zopár propagátoriek zdravej stravy, vyskúšala ich jedlá, zistila viac informácii a teraz viem, že na kvalitnej a zdravej strave záleží. Cítim sa oveľa lepšie, mám viac energie a čo je hlavné - varenie ma začalo oveľa viac baviť!

Dúfam, že niektoré z receptov vyskúšate, stanú sa súčasťou vášho jedálnička a nielen pomocou Zumby, ale aj týchto jedál sa dostanete do postavy, ktorú túžite vidieť v zrkadle. Recepty nájdete v menu na ľavej strane.

Prajem veľa šťastia pri sporáku Wink

P.S: Úpravou jedálnička mi ubudlo aj zopár kilečiek.