Beto Perez na koncerte Paľa Haberu?

Zakladateľ Zumby z Kolumbie, slávny Beto Perez, navštívil už po druhýkrát Prahu. Po minuloročnej vypredanej O2 Aréne ho organizátori bez váhania opäť pozvali do Prahy na Corny Welness marathon, ktorý sa uskutočnil 2.6.2012.

Tentoraz sa snažili zdokonaliť minuloročné nedostatky a preto obmedzili kapacitu (minulý rok sa účastníci ledva hýbali), pódium postavili do stredu (aby každý na Beta videl a vychutnal si tento zážitok) a do programu pridali zopár „Zumba celebrít“, ktoré si Beto so sebou priniesol (Kass Martin, Heidy Tores, a iné).  

Na Beta sme sa spýtali jednej z členov Betovho realizačného tímu z Čiech - Zumba inštruktorky Lucky Tvrdoňovej, ktorá mala možnosť dostať sa do Betovej blízkosti.

Aká bola tvoja úloha na CornyWelness marathone?

Mou úlohou byla hlavně propagace akce Corny Wellness Marathonu. Dále návrhy na účinkující na Marathonu, roztančení nadšenců na začátku maratonu a dále závěrečná after party, na které měla nejvetší podíl Vendulka Kořínková.Beto Perez prišiel do Prahy už po druhýraz. Tentokrát prišiel na 5 dní. Vieš nám povedať aký bol jeho program okrem sobotňajšieho vystúpenia v O2 aréne?

Já se s Betem setkala až v pátek před naší zkouškou v O2 aréně, takže nemohu přesně říci jaký byl jeho celý program. Prý hodně relaxoval a kochal se krásou Prahy. Podľa našich informácií Beto si prahu naozaj užil. Kochal sa nielen historickými pamiatkami a krásnou prírodou, ale absolvoval i interview v Snídane s Novou, stretol sa s Michalom Davidom, dokonca navštívil i koncert Paľa Haberu Smile.

Bola si s Betom v tesnej blízkosti, aký je podľa teba Beto? Spozorovala si nejaké hviezdne maniere?

Žádné hvězdné manýry jsem nezpozorovala, Beto je úplně normální mužský. Je strašně milý a vstřícný a chová se až neuvěřitelně skromně.Vieš nám povedať aké boli Betove pocity z tohto ročníka marathonu? Nebol sklamaný, že oproti minulému roku si prišlo zacvičiť menej ľudí?

Nebyl zklamaný. Tento rok lidé mohli tančit a to je super. Minulý rok byl Beto hodně překvapený počtem účastníků a musel tomu přizpůsobit program. Letos si to všichni užili a to bylo záměrem celé akce.

Myslíš si, že Beto zavíta do Prahy aj na tretíkrát budúci rok?

Nechme se překvapit, ale ďalší ročník Corny Wellness Marathonu bude stát rozhodně za to Wink.

Aké sú tvoje pocity a dojmy z Corny Welness marathonu? Určite to bol veľký zážitok tancovať po boku najväčších hviezd nášho „Zumba sveta“

Promě je to nepopsatelný zážitek, který si uchovám v paměti po celý život. Moc si vážím té příležitosti stát s celým skvělým týmem po jeho boku.

Nechýbalo ani zastúpenie slovenských fanúšikov Zumby. Najviac sme boli hrdí na 8-ročnú Fanny zo Slovenska, ktorú Beto zavolal na pódium a sama odtancovala pred tisíckami ľudí Zumba choreografiu. Myslíš, že Beto s ňou počítať aj pri ďalších jeho akciách?

Není pochyb o tom, že Beta okouzlila. Fanny je moc šikovná slečna, která to dotáhne hodně daleko, pokud se tanci bude dál věnovat! Nebylo to poprvé co si ji Beto všiml a určitě na ni nezapomene Wink.


Mladučká a talentovaná Fanny a Beto

Na záver, prezraď nám ešte nejakú pikošku o Betovi Smile

Moc hezky voní! Wink

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa skvelých Zumba hodín Wink

PS: Betovu druhú návštevu Prahy sme si nenechali ani my ujsť :-)