Zumba dovolenka 2013 - Taliansko - Lignano Uvoľnili sa 3 miesta!

Síce vonku máme ešte niekoľko centimetrov snehu, mysľou sa však už teraz môžeme preniesť na lehátko na piesočntú pláži s 30 stupňovou teplotou a morským vánkom. Prečo? Lebo registrácia na Zumba dovolenku práve začína! Cool

Kam si to tento rok zamierime? Na Jadranské pobrežie, vzdialené 90 km od Benátok. Áno, tento rok balíme kufre do Talianska! Konkrétne do letoviska Lignano Sabbiadoro, ktorési vyslúžilo prívlastok „Talianska Florida“. Hádajte prečo? Je to živé stredisko s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, pizzerií a diskoték Smile.

Zumba dovolenka v Taliansku 2013
Kedy? 29.júna - 6.júla 2013. Keď deti v škole dostanú vysvečká a začnú sa im prázdniny. Hneď prvý prázdninový týždeň je náš. Dovolenku v práci si vyberajte na prvý júlový týždeň.

Kde budeme bývať?  V úplne novej vile LUCCHESE, dizajnovanej s modernými architektonickými prvkami. Prechádza k moru, vedie cez najkrajšiu časť pešej zóny Via Tolmezzo – 50 m od hlavnej fontány (Piazza Fontana). Vo vile je výťah a pekný záhradný stan. Apartmány sú kompletne vybavené kuchyňou s jedálenským  servisom, chladničkou, sporákom, toaletou, sprchou, televízorom, balkónom a klimatizáciou (za poplatok). Tento apartmánový dom sa nachádza cca 7 minút od pláži a cca 5 minút od centra.

Zumba dovolenka uputavka na Taliansko energia zumba morea

Typy apartmánov:

1.) A4, 4 - lôžkový apartmán: zahŕňa jednu manželskú posteľ a dve oddelené postele v jednej 

miestnosti (v ponuke 1x)

2.) B4, 4- lôžkový apartmán: v spálni sa nachádza manželská posteľ a jedna oddelená posteľ, v obývacej časti s kuchynkou sa nachádza rozkladací gauč (v ponuke 5x)

3.) C6, 6- lôžkový apartmán: v jednej spálni sa nachádza manželská posteľ a jedna oddelená posteľ, v druhej spálni sa nachádza manželská posteľ a  v obývacej časti s kuchynkou sa nachádza rozkladací gauč (v ponuke 3x)

Kde sa budeme kúpať? Na výber máte 8 km dlhú nádhernú pláž s jemným zlatistým pieskom, od ktorého je aj odvodený názov mesta ( Sabbiadoro = Zlaté piesky. Vstup do mora je pozvoľný a v mori sa nenachádzajú morský ježkovia, či pŕhlivé sasanky, preto môžte po pláži behať pokojne naboso. Pláž je vybavená kabínkami, lehátkami, plážovými stoličkami a slnečníkmi a tak vytvára bohatú ponuku prenájmu plážového materiálu za rozličné ceny. Okrem toho tu nájdete preliezky pre deti, požičovne vodných bicyklov, školy plávania i windsurifngu, animácie pre deti i dospelých.

Čo budeme jesť? Chutnú slovenskú stravu pripravenú z talianskych surovín s posedením na peknom nádvorí. Strava nie je podávaná formou bufetových stolov. Ak by ste mali záujem o vegetariánsku, alebo bezlepkovú stravu, je potrebné nahlásiť ju vopred.

Aká je cena? 318 - Eur. Táto suma je jednotná pre všetkých, aj pre necvičiacich. Zľavy je možné poskytnúť len deťom a to: deti od 3-6 rokov majú zľavu na strave 25- Eur, deti od 6-12 rokov majú zľavu 15- Eur a deti do 3 rokov bez nároku na služby platia iba dopravu. 

Čo je v cene zahrnuté?

  • doprava klimatizovaným autobusom
  • 7 x plná penzia,
  • 7 x ubytovanie,
  • Zumba každý deň s dovolenkovou príchuťou,
  • poplatky ako je poist. proti insolventnosti CK, DPH, spotreba el. energie, plyn, teplá a studená voda, delegát na pobyte, záverečné upratovanie

Čo v cene nie je? Pripoistenie liečebných nákladov v zahraničí, posteľná bielizeň (ktorú si môžete doniesť, alebo požičať na týždeň za poplatok 5- Eur) a klimatizácia (môžete si ju dokúpiť za 5- Eur na deň.)

Program:

  • Na piatok sa tešíme vždy, ale teraz sa budeme ešte viac. V piatok vo večerných hodinách budeme odchádzať luxusným klimatizovaným autobusom.
  • Ani sa nenazdáme a v sobotu ráno sme na pláži v Taliansku. V deň príchodu nás delegátka zoznámi s prostredím, porozpráva, kde to vlastne sme a čo musíme vidieť ,v obedňajších hodinách sa ubytujeme a vybalíme kufre. Našu plnú penziu začíname v tento deň večerou a po večeri bude opäť stretnutie s delegátom, ktorý nás poinformuje o ďalšom programe.
  • Celý týždeň vylihovanie na pláži, naberanie bronzovej pokožky, povinný relax...a samozrejme, každý deň Zumba Smile
  • V sobotu, v deň odchodu do 9-tej hodiny dáme zbohom nášmu apartmánu, zbalíme kufre, dáme si posledné raňajky a namiesto obedu nám zabalia balíček. Celý deň sa však ešte môžeme kúpať a vychutnávať posledné dúšky talianskeho vzduchu. Večer cca 18,00 hod odchod na Slovensko.
  • V nedeľu v skorých ranných hodinách sme doma.

Ako sa prihlásiť? Osobne na našich hodinách Zumby, alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ak nechcete platiť celú sumu naraz, stačí ak zaplatíte zálohu 100-Eur a zvyšok min. 1 mesiac pred odchodom.

Bližšie info: tel.: 0910 484 060, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Zumba dovolenku organizujeme v spolupráci s CK Piešťany tour. Rozhodli sme sa ísť s touto CK na základe veľmi pozitívnych referencií od inštruktoriek, ktoré absolvovali tento pobyt minulý rok Smile

POZOR! Počet miest je limitovaný!

Tešíme sa na Vás! 

Vila LUCCHESE zvonka Taliansko
Naše apartmány v Taliansku zvonka
Vila LUCCHESE zvnútra Taliansko

Naše apartmány v Taliansku zvnútra 


Lignano Sabbiadoro


Len 90 km od Benátok


Každý deň Zumba...


okorenená rôznou tematikou (na fotke Zumba v ružovom :-) )


...ale aj výlety a po večeroch zábava

Kto si chce pripomenúť našu minuloročnú Zumba dovolenku od Mirreca obrazom i zvukom, nech sa páči: WinkKomu stačia len obrázky, môže si pozrieť našu pestrú fotogalériu zo Zumba dovolenky na Makarskej (klik)