8 dôvodov prečo ísť na Zumba dovolenku

Konečne je to tu! Čas dovoleniek, zážitkov a oddychu. Pre niekoho je najlepšou dovolenkou dovolenka na horách, pre iných pri mori a pre nás, milovníkov Zumby, je to dovolenka so Zumbou Smile.

Myslíte si, že to už nemôže byť dovolenka, ak vám má aj počas nej tiecť pot z čela od tvrdej driny? Mýlite sa! Pre všetkých, čo už dovolenku so Zumbou zažili, vedia, že je to príjemné spríjemnenie spojené s množstvom zábavy.

8 dôvodov prečo práve Zumba dovolenka:

1. Zoznámite sa s ľuďmi vašej krvnej skupiny - tými, ktorým v žilách koluje Zumba krv.

2. Váš manžel, či priateľ budú spokojní, že ste v  ženských rukách a Vy ste radi, že máte od nich pokoj a môžete si s babami vyraziť večer von.

3. Môžete sa konečne venovať sebe...oddychovať, jesť zmrzlinu, zacvičiť si milovanú Zumbu a zabávať sa, bez dohľadu ufrflaných chlapov.

4. Prvá dovolenka, pri ktorej môžete jesť čokoľvek a aj tak neprídete domov s kilami navyše.

5. Zumba dovolenka pôsobí ako liek. Načerpáte energiu, domov sa vrátite ako nový človek a Vaša rodina, kolegovia, či priateľ to určite ocenia.

6. Zacvičíte si Zumbu neďaleko od pláže, či kúpaliska za sprievodu príjemného letného vánku a atmosféry, ktorú nenájdete nikde inde, len na dovolenke.

7. Užijete si kopec zábavy s babskou partiou.

8. Energia mora a Zumby pozitívne vplýva na našu vnútornú harmóniu tela i duše.

Opýtali sme sa aj niekoľkých inštruktoriek Zumby na ich najlepší zážitok zo Zumba dovolenky:

Lucka Vargová: „Zumba dovolenka, to je zážitok sám o sebe. Pre mňa osobne boli najsilnejšie momenty práve hodiny Zumby a špeciálne tie večerné, pri ktorých sa uvoľnili všetky emócie a aj tie hanblivejšie dievčatá sa odviazali natoľko, že o nás musela vedieť celá Makarská Smile

Katka Kováčiková: "Čo by asi tak mohlo by najkrajším zážitkom zo Zumba dovolenky? No predsa

ZUMBA! Je neskutočné, ako spája ľudí, ale ešte o trochu neuveriteľnejšie sa jej to darí tam, kde je teplo, slnko, voda a radosť z tanca. Každý raz, keď sme cvičili, sa zastavovali okoloidúci ľudia, aby nám tlieskali, nakrúcali si nás alebo len tak pozerali. Niektorí sa samozrejme aj pridali. Tancovali muži, ženy, deti, dospelí, známi, neznámi. Už nech je koniec augusta a zumbujeme pri mori znova!"

Gabriela Méresová: Na Zumba dovolenku z Vodíc mám veľa krásnych spomienok. Zažili sme s babami strašne veľa srandy a doteraz sa na našich príbehoch smejeme. Taktiež cvičenie pri západe slnka a pri jemnom morskom vánku bolo neskutočné. Skvelým zážitkom na dovolenke v Chorvátsku bolo aj to, keď sme šli po promenáde a zrazu sme náhodne stretli inštruktora Zumby zo Slovenska, ktorý býval neďaleko od nás, taktiež so skupinkou vášnivých Zumbáčok. V jeden večer sme sa spojili a urobili si veľkú Zumba party Smile.

Nina Áčová: „Celú Zumba dovolenku v Lignano Sabbiadoro by som zhodnotila ako jeden veľký úžasný zážitok, ale jeden z tých naj je posledná rozlúčková párty na terase vo vile, keď sme sa rozhodli, že sa s dovolenkou rozlúčime ako Rimania, so všetkým čo k tomu patri - tógy a vavríny (plachty a bobkový list) a takto nastajlovaní sme sa nad ránom vybrali na frekventovanú promenádu a s každým turistom sme sa zdravili Ave Ceasar. Preto teraz keď niekto príde na Zumbu a pozdravi Ave!, všetkým sa nám zacnie za touto brutálnou dovolenkou Smile

Už teraz sa na Vás tešíme na našich ďalších Zumba pobytoch a dovolenkách Wink.